Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Dekoracje stołu

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 482

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 482

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21

Wyjątkowe, stylowe dekoracje domowego stołu sprawiają, że codzienne posiłki i przyjęcia dla rodziny czy przyjaciół nabierają wyjątkowego charakteru. Wspólne chwile spędzone przy pięknie udekorowanym stole zapamiętujemy na dłużej.

WAZONY NA KWIATY

Wazony dekoracyjne pięknie podkreślają urodę świeżych kwiatów na domowym stole. Nic tak nie ożywia i dekoruje domowego wnętrza, jak bukiet pachnących, kolorowych kwiatów w stylowym, gustownym wazonie. Warto mieć w domu kilka wazonów, dobranych dla różnych kwiatów i na różne okazje.

ŚWIECZNIKI DEKORACYJNE

Ozdobne świeczniki świetnie sprawdzą się na stole, przy którym spędzamy czas podczas posiłków i wesołych rozmów z najbliższymi. Aby dodać im nastroju, możemy dodatkowo je przyozdobić. Warto je ustawić na ozdobnej podstawce lub talerzyku, Do środka wstawiamy niewielką świeczuszkę lub małego tealighta - i napawamy się wyjątkowym pięknem i klimatem. Stylowo oświetlony dekoracyjnymi świecami stół to najlepsza gwarancja zbudowania wyjątkowego klimatu w salonie czy jadalni.

MATY I PODKŁADKI NA STÓŁ

Podkładki na stół pod talerze i kubki to nie tylko zabezpieczenie przed zabrudzeniami, ale także dopełnienie dekoracji jadalni i stołu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów podkładki stołowe chronią obrus przez poplamieniem, a stół czy blat przed wysokimi temperaturami. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu, a zarazem zapewniają trwałość i długowieczność, zachowując swe pierwotne właściwości ochronne i dekoracyjne.

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE STOŁU

Specjalne okazje, jakimi są Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, wymagają specjalnej oprawy. Na okres świąt domowy stół uroczyście dekorujemy, ustawiając na nim świąteczne świeczniki, figurki czy inne elementy ozdobne. Pięknie przystrojone w czasie świąt salon czy jadalnia budują wyjątkową atmosferę spotkań w gronie najbliższej rodziny.