Dekoracje świąteczne stołu

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 304

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 304

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13

Dekoracje świąteczne dwa razy do roku pozwalają nam zbudować wyjątkowy nastrój podczas świąt Wielkanocy i Bożego Narodzenia. Święta bowiem to czas spotkań w gronie najbliższej rodziny, czas rozmów i tradycyjnych polskich potraw, spożywanych przy ozdobionym świątecznymi dekoracjami stole.

DEKORACJE STOŁU NA WIELKANOC

Święta Wielkanocne to czas symbolizujący budzące się życie, świeżość i witalność. W świąteczną niedzielę spotykamy się przy domowym stole, otoczeni gronem najbliższej, ukochanej rodziny. Wielkanocne śniadanie spożywamy przy odświętnie udekorowanym stole, na którym królują tradycyjne polskie potrawy. Na ten wyjątkowy czas przygotowujemy specjalne aranżacje stołu.

Wielkanocne dekoracje i ozdoby świątecznego stołu swoim charakterem odpowiadają temu wyjątkowemu okresowi. Dominują dekoracyjne motywy zajączka, eksponowane zarówno na zastawie stołowej, jak i figurkach, ozdobach, świecznikach czy dekoracyjnych serwetkach. Wielkanocne dekoracje stołu to żywe, wesołe kolory, które pięknie komponują się podczas świątecznych posiłków, a także zawsze modna śnieżna biel, która swoją dostojnością podkreśla wagę Świąt Wielkanocnych.

DEKORACJE STOŁU NA BOŻE NARODZENIE

Rodzinne spotkania, wspólne śpiewanie kolęd, atmosfera miłości - czas kiedy znikają troski i problemy. Czas spędzanych razem chwil. Święta Bożego Narodzenia to okres, na który czekamy przez cały rok. I na który przygotowujemy się pieczołowicie. To chwila, kiedy wszystko musi współgrać, tworzyć klimat. Ozdoby choinkowe, zastawa stołowa, świąteczne dekoracje na stole i ozdobne elementy w domu - co roku chcemy czymś gości zaskoczyć. Co roku chcemy spędzić święta otoczeni rodziną, przyjaciółmi i... pięknem.

W naszej kolekcji dekoracji stołu na Boże Narodzenie znajdziesz ogromny wybór okolicznościowych świątecznych figurek i dekoracji. Te bardziej tradycyjne i te nawiązujące do nowoczesnych trendów. Motywy choinek, śnieżnych bałwanków, reniferów czy małych przytulnych chatek. Świąteczne gwiazdy. W kolorach bieli, z elementami złota czy srebra lub w tradycyjnej świątecznej czerwieni - piękne ceramiczne, szklane czy drewniane dekoracje uzupełnią każdy pomysł na odświętną aranżację wnętrz.