Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Dekoracje stołu na Wielkanoc pomagają nam zaaranżować wnętrza w ten wyjątkowy czas. Piękne, stylowe ozdoby, figurki czy świeczniki podkreślają wagę świątecznych spotkań w gronie najbliższej rodziny.

Święta Wielkanocne to czas symbolizujący budzące się życie, świeżość i witalność. W świąteczną niedzielę spotykamy się przy domowym stole, otoczeni gronem najbliższej, ukochanej rodziny. Wielkanocne śniadanie spożywamy przy odświętnie udekorowanym stole, na którym królują tradycyjne polskie potrawy. Na ten wyjątkowy czas przygotowujemy specjalne aranżacje stołu.

Wielkanocne dekoracje i ozdoby świątecznego stołu swoim charakterem odpowiadają temu wyjątkowemu okresowi. Dominują dekoracyjne motywy zajączka, eksponowane zarówno na zastawie stołowej, jak i figurkach, ozdobach, świecznikach czy dekoracyjnych serwetkach. Wielkanocne dekoracje stołu to żywe, wesołe kolory, które pięknie komponują się podczas świątecznych posiłków, a także zawsze modna śnieżna biel, która swoją dostojnością podkreśla wagę Świąt Wielkanocnych.