Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Podkładki i maty stołowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 59

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 59

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Maty stołowe oraz podkładki na stół pod talerze i kubki to nie tylko zabezpieczenie przed zabrudzeniami, ale także dopełnienie aranżacji jadalni i stołu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów podkładki stołowe chronią obrus przez poplamieniem, a stół czy blat przed wysokimi temperaturami.

Maty i podkładki stołowe są bardzo przydatne nie tylko w salonie i jadalni, ale także w kuchni. Mogą służyć jako podkład pod gorące naczynia kuchenne, chroniąc kuchenne blaty. Ale przede wszystkim ozdobne maty stosujemy na domowym stole, jako podkładki pod talerze, kubki czy szklanki, zabezpieczając tym samym stołowy obrus lub bieżnik przed zabrudzeniem.

Maty i podkładki stołowe pod kubki i talerze są niezwykle łatwe w utrzymaniu, a zarazem zapewniają trwałość i długowieczność, zachowując swe pierwotne właściwości ochronne. Ale równocześnie stanowią element dekoracyjny stołu - mnogość dostępnych wzorów kolorystycznych pozwala na dopasowanie mat do pozostałych elementów zastawy stołowej i charakteru wnętrz.