Serwetniki, serwetki i obrączki

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 45

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 45

Strona:
  1. 1
  2. 2

Serwetniki i obrączki na serwetki wykorzystujemy zarówno podczas ważniejszych uroczystości, jak i na co dzień. Pozwalają w praktyczny sposób podać na stół serwetki do rąk, ale również pełnią bardzo reprezentacyjną, ozdobną rolę na domowym stole.

Serwetki dekoracyjne

Serwetniki, oprócz swojej podstawowej, praktycznej funkcji, spełniają także rolę dekoracji stołu podczas ważniejszych uroczystości. Służą do podawania gościom papierowych serwetek. W naszej ofercie znajdziesz serwetniki wykonane ze szlachetnej porcelany, będące częściami większych kolekcji zastawy stołowej, jak i serwetniki szklane czy stalowe. Z łatwością wybierzesz ten, który będzie najlepiej pasował do Twojej zastawy stołowej czy nawet konkretnej okazji.

Pierścienie i obrączki na serwetki

Pierścienie i obrączki na serwetki służą do podawania na stole pojedynczych serwetek, wykonanych z materiału. W odróżnieniu od serwetników, w których podajemy wiele papierowych serwetek w jednym serwetniku, w obrączkach "serwujemy" jedną serwetkę każdemu gościowi z osobna. Pierścienie na serwetki są zazwyczaj niezwykle dekoracyjne i często bogato zdobione, na stole będąc bardzo reprezentacyjnym dodatkiem do zastawy stołowej.

Serwetki papierowe

Dekoracyjne papierowe serwetki są bardzo praktycznym elementem na domowym stole. Służą do wycierana rąk, ust lub twarzy podczas i po skończonym posiłku. Papierowe serwetki często są także ozdobnym elementem stołu. Przy wyjątkowych okazjach przygotowujemy dla gości okolicznościowe serwetki z motywami odpowiednimi do uroczystości, np. z motywami bożonarodzeniowymi, wielkanocnymi czy komunijnymi. Obowiązkowo podajemy je w serwetnikach.