Wazony

Wazony dekoracyjne pięknie podkreślają urodę świeżych kwiatów. Nic tak nie ożywia i dekoruje domowego wnętrza, jak bukiet pachnących, kolorowych kwiatów w stylowym, gustownym wazonie.

Kwiaty często wykorzystywane są do dekoracji stołów i wyjątkowych aranżacji wnętrz. Miejsca, w których je umieszczamy nabierają subtelności i kobiecego charakteru. Warto wyobrazić sobie stół, a na nim elegancką zastawę stołową, gustowne sztućce, krystalicznie przeźroczyste szkło i piękne, świeże, pachnące kwiaty w wazonie.

Rodzaj i kolor kwiatów dobieramy do charakteru wnętrz, pory roku czy do konkretnej okazji. Urodę kwiatów dodatkowo podkreśli oryginalny, odpowiednio dobrany wazon. Pamiętajmy, że im prostszy bukiet, tym bardziej dekoracyjny wazon i na odwrót. Dlatego warto mieć w domu kilka wazonów, dobranych dla różnych kwiatów i na różne okazje.

Wazony mogą być także same w sobie elementem dekoracyjnym salonu. Kwiaty to nie jedyny element, którym wazon możemy wypełnić. Równie dobrze wazon możemy wypełnić innymi naturalnymi elementami dekoracyjnymi, a wazony z szerszym ujściem mogą również służyć jako niezwykle ozdobne świeczniki z "pływającą" świeczką i płatkami kwiatów na tafli wody.

Sprawdź również: Garnitury do kawy

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Sprawdź również: Garnitury do kawy

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!