Valdinox Prime
Valdinox Prime

Naczynia plastikowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 148

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 148

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Naczynia plastikowe: talerze, kubki czy dzbanki świetnie sprawdzają się podczas luźnych spotkań i przyjęć, organizowanych na werandzie czy w przydomowym ogrodzie.

Plastikowe talerze i kubki to nie tylko domena przyjęć dla dzieci. Także w dorosłym gronie używamy plastikowych naczyń, szczególnie podczas spotkań organizowanych poza domem. Plastikowe naczynia dają komfort braku stresu o stłuczki cennej dla nas zastawy stołowej z porcelany czy szkła.

Plastikowe talerze i kubki stają się szczególnie ważne, gdy planujemy wyjazd na letni piknik czy biwak. W zasadzie świetnie sprawdzą się one podczas każdego turystycznego tripu.

Naczynia plastikowe mają kilka podstawowych zalet: są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a także relatywnie tanie. Nie będzie nam więc żal, gdy plastikowy talerzyk czy kubeczek ulegnie zniszczeniu podczas zabawy dzieci czy rodzinnego wyjazdu. Naczynia z tworzywa sztucznego są też bardziej wytrzymałe na zgięcia czy upuszczenia od klasycznej zastawy stołowej.

Wykonane z plastiku naczynia dostępne są w wielu kolorach, zazwyczaj wesołych i jaskrawych lub pastelowych, dzięki czemu z łatwością skompletujesz własny komplet talerzyków i kubków plastikowych zgodnie z własnymi upodobaniami.