Porcelana

Tradycyjny polski dom zawsze był pełen skarbów i pamiątek, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najcenniejszym wśród nich była porcelana. Wykładana na stół z wielkim szacunkiem, była świadkiem najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny.

Doceniana na całym świecie za swoją jakość i piękno polska porcelana jest prawdziwą dumą naszego asortymentu. Korzystając z szerokiego wyboru marek i fasonów, możesz wybrać zarówno pełny komplet obiadowy czy kawowy, jak i skomponować własny zestaw porcelany stołowej z pojedynczych elementów.

Na szczególną uwagę zasługują zestawy kawowe, zestawy obiadowe oraz specjalne zestawy do dipów Znajdziesz u nas kolekcje polskiej porcelany na każdą okazję, w najmodniejsze florystyczne, folklorystyczne i geometryczne wzory.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki polskiej porcelany MariaPaula oraz dystrybutora innych cenionych producentów porcelanowej zastawy stołowej: Ćmielów & Chodzież, Karolina, Krzysztof. Pomożemy Ci sprawić, by spotkania z rodziną i przyjaciółmi przy filiżance aromatycznej kawy czy herbaty stały się jeszcze większą przyjemnością.

DESC
Produkty: 1219 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 1219 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!