Talerze porcelanowe

Talerze porcelanowe to niezbędny element domowej zastawy obiadowej. Talerze płytkie (obiadowe), głębokie czy talerzyki deserowe z porcelany są niezwykle praktyczne i pięknie prezentują się na domowym stole.

Dlaczego wybieramy talerze z porcelany? Szlachetność porcelany dodaje naszej stołowej zastawie szyku, dzięki czemu talerze obiadowe prezentują się na domowym stole wyśmienicie. Mnogość dostępnych zdobień i fasonów pozwala na niemal dowolne dobranie porcelanowych talerzy do własnego gustu i wystroju wnętrza, a nawet do konkretnej okazji.

W zależności od własnych potrzeb i upodobań, wybierz klasyczne białe talerze lub te wykonane z porcelany zdobionej w najpiękniejsze wzory. Bardzo popularne są również talerze zdobione szlachetnymi dodatkami: złotem lub platyną. Dla zwolenników nowoczesnych kształtów dostępne są talerze obiadowe, głębokie i deserowe w fasonach kwadratowych lub geometrycznych (np. oktagonalne).

Talerze są podstawowym elementem zastawy stołowej w każdym domu. Wykonane z wysokiej jakości porcelany talerze wzbogacają każdy domowy posiłek i rodzinną uroczystość, nadając im wyjątkowego charakteru.

DESC
Produkty: 171 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 171 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!