Porcelana MariaPaula

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej włascicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Tradycyjny polski dom zawsze był pełen skarbów i pamiątek, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najcenniejszym wśród nich była porcelana. Wykładana na stół z wielkim szacunkiem, była świadkiem najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny.

Porcelana MariaPaula jest naszą dumą. Kolekcje porcelany przeznaczone są zarówno dla osób, ceniących piękną zastawę stołową za ich piękno i estetykę, jak i do tych, którzy dbają o praktyczność i wygodę w użytkowaniu. Szeroki wybór kolekcji i zdobień dają niemal dowolny wybór w aranżacji domowej stołu oraz możliwość indywidualnego skompletowania własnego zestawu porcelany.

Produkcję porcelany MariaPaula oparto o tradycyjne receptury, wzbogacając je o nowoczesną technologię wytworzenia. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym jego procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa. Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula

DESC
Produkty: 389 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 389 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!