Kolekcja MariaPaula Ecru Alison

Idealna gładkość powierzchni i doskonale zaprojektowany fason naczyń porcelanowych z kolekcji MariaPaula Ecru Alison stanowią harmonijne tło dla motywu zdobienia. Uniwersalny, ponadczasowy wzór dekoracji w stylu skandynawskim nie będzie się nużył, pasując zarówno do codziennego, jak i odświętnego nakrycia stołu.

Miłośnicy skandynawskiego designu i filozofii hygge, polegającej na celebrowaniu radości życia na co dzień, z pewnością ulegną urokowi linii Alison. Ciepły odcień kremowej porcelany harmonijnie komponuje się z beżowoszarą wstęgą minimalistycznej dekoracji.

Twórcy kolekcji MariaPaula Ecru Alison projektowali ją z myślą o codziennym użytkowaniu w kuchni i jadalni. Wysokogatunkowa porcelana, z modną, nowoczesną, a jednocześnie pełną ciepła dekoracją, pozwala cieszyć się pięknem i wprawia nas w dobry nastrój każdego dnia. Dobrze skomponowana, graficzna wstęga okala filiżanki i kołnierze talerzy, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Subtelny urok galanterii porcelanowej MariaPaula sprawia, że chcemy z niej korzystać codziennie, a doskonała jakość gwarantuje trwałość na długie lata.

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!