Szkło stołowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 534

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 23

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 534

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 23

Szkło stołowe, zarówno to do użytku codziennego, jak i przygotowane na specjalne okazje, jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Domowe "niezbędniki" to m.in. szklanki, kieliszki do wina i alkoholi, salaterki, patery i talerze na ciasto czy dzbanki.

Szklanki, filiżanki i kubki szklane

Szklanki, filiżanki i kubki szklane to naczynia, które powinny znajdować się w każdym domu. Szklane naczynia do picia codziennej kawy czy herbaty mają bardzo wysokie walory użytkowe, a ich dostępność w wielu kształtach i rozmiarach daje nam swobodny wybór ulubionego, codziennego kubka czy filiżanki.

Szklana zastawa stołowa

Szkło stołowe spełnia także ważne funkcje przy bardziej uroczystych okazjach. Niezastąpione wtedy są karafki i dzbanki na ulubione napoje, talerze i patery na słodkie wypieki i torty, szklane salaterki i bomboniery na sałatki i łakocie, a w sezonie letnim - eleganckie pucharki na smaczne lody czy desery.

Kieliszki i lampki do wina, alkoholi i wody

Elegancja podawania wina i innych wykwintnych alkoholi wymaga odpowiedniej oprawy. Wybierz odpowiednie dla siebie szklane kieliszki i lampki do wina, martini czy szampana. Jeśli chcesz dodać szyku odświętnemu obiadowi, podaj do niego wodę w odpowiednich kieliszkach.

Szklane kufle i pokale do piwa

Piwo, w zależności od jego rodzaju, podawane powinno być w odpowiednim kuflu lub pokalu. Dobór szklanego kufla do piwa jest ważny - dobrze podany złocisty napój lepiej wydziela swoje walory smakowe .

Słoiki i butelki do picia

Szklane słoiki i butelki do picia do hit ostatnich lat. Słoiki do picia ze słomką szczególnie dobrze nadają się do chłodnych napojów, soków i koktajli, podawanych na co dzień najbliższym lub gościom przy luźnych spotkaniach w domu.

Szklana galanteria stołowa: wazony i świeczniki

Szklane wazony i świeczniki stanowią piękną ozdobę domowego stołu przy każdej okazji. Kwiaty w pięknym wazonie sprawią, że wnętrza staną się bardziej przyjazne i wesołe. Światło świec ze świecznika zbuduje romantyczny, ciepły nastrój podczas wieczornego relaksu w domowym zaciszu.