Szkło stołowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Szkło stołowe – na specjalne okazje i na co dzień

zestaw talerzy do ciastaW skład szklanej zastawy wchodzą nie tylko standardowe szklanki, lecz również elementy dekoracyjne. Zatem z dużym powodzeniem można mówić tutaj również o świecznikach, niewielkich wazonach czy innych rozwiązaniach dekoracyjnych. Szkło stołowe ma jednak pełnić nie tylko funkcję ozdobną, ale także – funkcjonalną.

Ważne zatem jest, aby dostosować elementy zastawy pod własne preferencje estetyczne. Decydując się na eleganckie szkło, zadbamy również o wywarcie niemałego wrażenia na gościach, których zaprosimy na kolację czy obiad. Oczywiście z takiego kompletu skorzystamy też w codziennym funkcjonowaniu. Dostęp do eleganckich szklanek, kufli czy pucharków sprawi, że popołudnie ze swoim ulubionym napojem będzie znacznie przyjemniejsze.

Ekskluzywne szkło stołowe w niebanalnym wydaniu

salaterki szklane do dipówW skład zastawy wchodzą m.in. talerze, miseczki, szklanki czy karafki na wodę. Komplet szkła stołowego z tej kategorii pozwoli nam na ugoszczenie kilku osób. Idealnie sprawdzi się podczas upalnego popołudnia na dworze. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby był to zestaw użytkowany przez nas na co dzień. Eleganckie, spójne stylistycznie naczynia idealnie wpiszą się zarówno w rustykalny wystrój – kojarzący się z tradycyjnym wystrojem inspirowanym domkami na wsi, jak i w nowoczesny anturaż. Uniwersalne wzornictwo nie oznacza natomiast braku oryginalności. Szkło stołowe wykonane jest z dbałością o każdy detal.

W ramach szkła stołowego można zdecydować się także na nieco bardziej dekoracyjne rozwiązania. Jeśli zależy nam na podaniu łakoci w atrakcyjny sposób, nie powinniśmy kłaść po prostu otwartej bombonierki na stole. Lepsze wrażenie wywrzemy, jeśli postawimy na ciekawszą metodę podania. W asortymencie sklepu Piękno w domu znajduje się szeroki wybór oryginalnie prezentujących się pojemników na cukierki. Oczywiście rozwiązanie to można wykorzystać również do celów wyłącznie dekoracyjnych.

patera na owocePrzykuwające oko karafki do wody czy soku także pozytywnie wpłyną na nastrój panujący przy stole. Nie zawsze zależy nam na zaimponowaniu gościom. Niekiedy po prostu chcemy zadbać o właściwą atmosferę. Rozluźniające spotkanie z przyjaciółmi przy schłodzonym soku zaproponowanym w eleganckiej karafce zamiast butelki czy kartonu momentalnie zmieni ton popołudnia. Zimową porą natomiast z powodzeniem podamy w takiej karafce ciepłą herbatę, aby można było sobie dolać po opróżnieniu szklanki.

Na męski wieczór przy meczu idealnie nadają się szklane kufle – komplet szkła stołowego nie może obejść się bez naczyń do sączenia swojego ulubionego trunku, a dobre, chłodne piwo jest nieodzownym elementem spotkania spod znaku sportowych emocji. Dzięki propozycjom sklepu Piękno w domu można zaopatrzyć się w kufle o minimalistycznym, prostym wyglądzie, jak i nieco ciekawsze, designerskie propozycje. Niezależnie jednak od wyboru, ulubiony trunek zawsze smakuje z nich wybornie. Kwestia estetyki natomiast ma kluczowe znaczenie, kiedy interesuje nas wymiar dekoracyjny kufla. Są to jednak naczynia o pokaźnych rozmiarach, często przechowujemy je w widocznym miejscu, zatem warto postawić na opcję korespondującą z naszymi przekonaniami estetycznymi.

Komplet szkła stołowego – dekoracje

karafki szklane z korkiemOdpowiednio zastawiony stół to nie tylko naczynia przeznaczone do podawania jedzenia, ale również elementy dekoracyjne. W sklepie Piękno w domu dostępna więc jest szklana galanteria. Odpowiednio dobrany wazon z pachnącym bukietem czy świecznik umożliwiający zorganizowanie nastrojowej kolacji we dwoje. Podczas takiego wieczoru liczy się każdy szczegół, nie chcemy więc sięgać po plastikowe warianty zdradzające niską jakość licznymi odbarwieniami. Lepiej od razu postawić na ekskluzywne szkło stołowe. Z pewnością zaimponujemy swojej drugiej połówce takim przywiązaniem do detali.

Takie świeczniki sprawdzają się również jako standardowy element wystroju sypialni bądź łazienki. Kiedy po ciężkim dniu marzymy wyłącznie o relaksującej kąpieli lub kilku odcinkach swojego ulubionego serialu – taki element szkła stołowego dodatkowo rozprasza światło świec, tworząc przyjemny półmrok, co w trakcie pobytu w wannie lub seansu podnosi przyjemność płynącą z odpoczynku.

Asortyment sklepu Piękno w domu został przygotowany w oparciu o świadomość potrzeb i oczekiwań współczesnych nabywców. Dzięki współpracy z renomowanymi markami oferta bogata jest w wysokiej jakości, solidne elementy domowego wyposażenia pozwalające na swobodne łączenie estetyk i stylistyk. Nie inaczej jest jeśli chodzi o szkło stołowe. Szeroki wachlarz propozycji zachęca do eksperymentowania i próbowania nowych połączeń w doborze dekoracji.