Świeczniki szklane

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Świeczniki szklane są cudowną oprawą dla światła świec, często będąc tak piękne, że same w sobie stanowią ozdobę. Są wspaniałą dekoracją stołów, regałów, kredensów czy komód. Świeczniki ustawione na parapetach czy półkach budują ciepły, przytulny klimat w domu.

Ozdobne świeczniki świetnie sprawdzą się na stole, przy którym spędzamy czas podczas posiłków, spotkań rodzinnych i wesołych rozmów z najbliższymi. Aby dodać im nastroju, możemy dodatkowo je przyozdobić. Do środka wstawiamy świeczkę lub małego tealighta - i napawamy się wyjątkowym pięknem i klimatem.

Nastrojową odmianą mogą być specjalne świeczniki w kształcie szklanych słoików lub kul - w nich możemy przygotować "pływające" świeczki, unoszące się na powierzchni wody. Tak zaaranżowany świecznik będzie prezentował się naprawdę wyjątkowo.

Świece, świeczniki i lampiony to niezastąpiony element dekoracji domu czy mieszkania. Sprawdzają się zarówno przy specjalnych okazjach, jak i w codziennym użytkowaniu, sprawiając, że wnętrza naszych "czterech kątów", oświetlone ciepłym blaskiem świec, stają się jeszcze bardziej miłe i przytulne.