Świeczniki szklane

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Świeczniki szklane – użyteczna dekoracja

świeczniki szklane wazonyNikt już nie korzysta ze świeczek zgodnie z ich pierwotnym zastosowaniem. Nawet w obliczu chwilowej dostawy prądu częściej sięgamy po latarki. Nie potrzebujemy już więc oświetlać domowych pokoi delikatnym poblaskiem płomienia znajdującym się na knocie. Świeczki jednak zyskały zupełnie nowy charakter. Stały się cennym wzbogaceniem domowego wystroju oraz podstawowym atrybutem nastrojowych wieczorów. Kiedy chcemy spędzić relaksujący wieczór z ulubionym serialem, albo zrelaksować się po tygodniu pracy – sięgamy właśnie po świeczki. Aby jednak podnieść ich wartość estetyczną, warto postawić też na świeczniki szklane. Z pewnością uwydatnią one nastrojowy klimat lub nawet staną się jego fundamentem.

Świeczniki często kojarzą nam się z brakiem elegancji i masywnością. Co prawda jeszcze kilkanaście lat temu przedmioty te nie miały wiele wspólnego z finezją i polotem. Dzisiaj jednak na rynku możemy znaleźć naprawdę wiele designerskich rozwiązań, które fenomenalnie wpiszą się zarówno w wystrój pokoju, jak i gust nabywcy.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że i same świece przechodzą obecnie prawdziwy renesans. Wiele firm zajmuje się ręcznym wykonywaniem eleganckich świec, nierzadko wzbogaconych o walor zapachowy. Mgławemu poblaskowi rzucającemu przyjemne, ciepłe światło w rogu pokoju towarzyszy przyjemny zapach. O świeczkach też często się wspomina przy okazji współczesnych metod radzenia sobie z napięciem nerwowym – aromaterapia jest tutaj dobrym przykładem.

Nic zatem dziwnego, że skoro świece cieszą się takim zainteresowaniem ze strony klientów, szklane świeczniki także znajdą swoje miejsce na naszych listach zakupowych.

Świecznik szklany – do wyboru, do koloru

świecznik szklany kulaSklep Piękno w domu zawsze dążył do tego, aby w ramach swojej oferty móc wychodzić naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom nabywców. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pozornie prosty wybór takiego elementu domowego wystroju jak świecznik szklany wcale nie jest oczywisty. Podczas zakupów bierze się pod uwagę kilka elementów, jak chociażby design, kształt, wielkość oraz to, czy będzie on pasował do przestrzeni, w której ma się znajdować.

Z drugiej strony, należy pamiętać, że sam świecznik jest wyłącznie naczyniem, które ma jedynie podkreślić charakterystyczny płomień świecy. Musi zatem być odpowiednio przezroczysty, aby nie blokować światła. Widać zatem, że z niby łatwej do podjęcia decyzji, robi się mały problem. Zwłaszcza jeśli w danym punkcie handlowym jest niewielki wybór.

Naszym zdaniem, klienci nie powinni rezygnować z żadnych interesujących ich kryteriów podczas wybierania elementów domowego wyposażenia – świeczniki szklane nie są tutaj żadnym wyjątkiem. Właśnie dlatego starannie wyselekcjonowany asortyment sklepu Piękno w domu zawiera wyłącznie sprawdzone, solidne i designerskie rozwiązania. Każdy nabywca znajdzie w tej kategorii produkty o zróżnicowanych kształtach, szerokościach i wysokościach.

Proponujemy rozwiązania dwóch producentów: Altom Design oraz Edwanex. Obie firmy znane są z pietyzmu i oryginalności w projektowaniu, nie inaczej jest w tym wypadku. Niezależnie więc od tego, czy nabywcę interesuje świecznik szklany na nóżce czy może opcje o jednolitym kształcie.

świecznik szklany na nóżce dekoracyjny na pływające świeczkiEntuzjastom złotych akcentów z pewnością przypadnie do gustu propozycja od Altom Design. Kolekcja Golden Honey to atrakcyjne połączenie przezroczystości z wykończeniami w kolorze złota. Doskonała propozycja chociażby do łazienek wzbogaconych właśnie o takie zdobienia. Nie znaczy to jednak, że miłośnicy subtelnego minimalizmu nie znajdą nic dla siebie.

W ofercie mamy także produkty dostosowane do gustów zwolenników prostoty w designerskim wydaniu. Świecznik szklany cylinder może sprawdzić się również w charakterze wazonu lub naczynia do przechowywania drobnych akcesoriów – np. biżuterii. Znanym rozwiązaniem jest też umieszczanie w takich naczyniach lampek LED-owych w kolorach korespondujących z wystrojem wnętrza.

Wytrzymałe i solidne świeczniki szklane

Widać zatem, że zdawałoby się proste szklane świeczniki, mogą stanowić niebanalne wzbogacenie domowego wystroju. Uprzedzamy także ewentualne pytania o ich jakość. Zarówno Altom Design, jak i Edwanex to przedsiębiorstwa, które szczególną uwagę przykładają do tego, aby produkty sygnowane ich logotypem odpowiadały oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Mamy zatem do czynienia ze świecznikami wykonanymi z solidnego szkła – jest to zakup na lata. Przez to stają się także doskonałymi propozycjami prezentowymi. Altom Design oraz Edwanex podręcznikowo demonstrują, w jaki sposób łączyć względy użytkowe z nowoczesnym designem.