Valdinox Prime
Valdinox Prime

Świeczniki szklane

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Świeczniki szklane są cudowną oprawą dla światła świec, często będąc tak piękne, że same w sobie stanowią ozdobę. Są wspaniałą dekoracją stołów, regałów, kredensów czy komód. Świeczniki ustawione na parapetach czy półkach budują ciepły, przytulny klimat w domu.

Ozdobne świeczniki świetnie sprawdzą się na stole, przy którym spędzamy czas podczas posiłków, spotkań rodzinnych i wesołych rozmów z najbliższymi. Aby dodać im nastroju, możemy dodatkowo je przyozdobić. Do środka wstawiamy świeczkę lub małego tealighta - i napawamy się wyjątkowym pięknem i klimatem.

Nastrojową odmianą mogą być specjalne świeczniki w kształcie szklanych słoików lub kul - w nich możemy przygotować "pływające" świeczki, unoszące się na powierzchni wody. Tak zaaranżowany świecznik będzie prezentował się naprawdę wyjątkowo.

Świece, świeczniki i lampiony to niezastąpiony element dekoracji domu czy mieszkania. Sprawdzają się zarówno przy specjalnych okazjach, jak i w codziennym użytkowaniu, sprawiając, że wnętrza naszych "czterech kątów", oświetlone ciepłym blaskiem świec, stają się jeszcze bardziej miłe i przytulne.