Szklana zastawa stołowa

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 141

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 141

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Szklana zastawa stołowa spełnia ważne funkcje przy uroczystych okazjach. Niezastąpione wtedy są karafki i dzbanki na ulubione napoje, talerze i patery na słodkie wypieki i torty, szklane salaterki i bomboniery na sałatki i łakocie, a w sezonie letnim - eleganckie pucharki na smaczne lody czy desery.

Szklane dzbanki i karafki

Szklane dzbanki są niezbędne, gdy chcesz podać domownikom lub gościom sok, schłodzony napój lub wodę podczas wspólnego spotkania lub z upalny letni dzień. Karafki będą z kolei bardzo przydatne przy eleganckim podawaniu "mocniejszych" trunków: whisky, alkoholi czy domowych nalewek.

Pucharki do lodów i deserów

Przy pomocy pięknie prezentujących się szklanych pucharków podajemy najbliższym oraz gościom pyszne domowe desery. W sezonie letnim w pucharkach szczególnie dobrze smakują zaś zimne, tak lubiane przez dzieci lody.

Patery na torty i ciasta

Żadne domowe przyjęcie nie obędzie się bez reprezentacyjnej patery lub talerza na słodkie wypieki. Pięknie podane ciasto smakuje jeszcze bardziej!

Szklane salaterki na owoce i sałatki, bomboniery na słodycze

Zdrowe przekąski są zawsze na czasie. Sałatki i owoce podajemy zazwyczaj w szklanych salaterkach, w których prezentują się one szczególnie smacznie i kolorowo.

Talerze z hartowanego szkła

Talerze stołowe z białego, specjalnie hartowanego szkła są bardzo wytrzymałe i dobrze sprawdzają się do podawania codziennych domowych posiłków.