Szklana zastawa stołowa

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 116

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 116

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zastawa szklana – komplet na wszystkie okazje

zestaw do soku wodyNiezależnie od tego, czy jesteśmy duszą towarzystwa, czy raczej preferujemy kameralne przyjęcia w niewielkim gronie, zastawa szklana bez dwóch zdań powinna znaleźć się w naszym domu. Elementy kuchennego wyposażenia spełniają swoje zadanie nie tylko w sytuacjach szczególnych, kiedy np. wyprawiamy przyjęcie. Szybko się okaże, że taki komplet jest w stanie służyć nam w codziennym funkcjonowaniu. Ważne więc, aby zapewnić sobie odpowiedni zestaw bogaty w rozwiązania, po które często sięgamy. A nawet jeśli znajdą się w nim opcje rzadziej przez nas użytkowane, to z powodzeniem odegrają rolę dekoracji.

Wiele osób stawia dzisiaj na połączenie funkcjonalności i estetyki. Zwłaszcza w kuchni ma to niebagatelne znaczenie. Szklana zastawa stołowa powinna korespondować stylistycznie z wystrojem pomieszczenia. Gdy zależy nam na odpowiednim ugoszczeniu bliskich, chcemy zapewnić im możliwie największy komfort oraz podkreślić swoją radość płynącą z odwiedzin. Należy zatem przykładać wagę nawet do najdrobniejszych elementów – takich jak chociażby estetyka  podawanej przyjaciołom zastawy. Wyłącznie mariaż eleganckiego designu z wyjątkową funkcjonalnością stworzy pożądany klimat towarzyszący spotkaniu.

Szklana zastawa stołowa – rodzaje

talerz do serów wędlin szklanyZ pewnością kilka osób zachodzi w głowę, czym w ogóle jest zastawa szklana i jakie odmiany można wyróżnić. Mówiąc wprost, jest to każdy rodzaj wykonanego ze szkła naczynia znajdujący swoje miejsce na stole. Mowa tutaj więc o wszelkiego rodzaju talerzach, szklankach, salaterkach, karafkach, miseczkach czy pucharkach. Elementy te najczęściej kojarzone są właśnie ze szczególnymi okazjami – wyprawianymi urodzinami, świątecznymi kolacjami czy obiadami z większym gronem przyjaciół.

Jest to jak najbardziej prawda, nie możemy jednak zapomnieć, że szklana zastawa stołowa przydaje się także w codziennym użytkowaniu. Tym bardziej jeśli akurat trwa sezon letni. W takiej sytuacji salaterki czy miski na owoce praktycznie nie wychodzą z użycia. Szklane karafki są z kolei atrakcyjnym zamiennikiem plastikowych butelek. Oczywiście naczynia te można wykorzystać także w innym celu. Zwolennicy mocniejszych trunków z pewnością wykorzystają je jako atrakcyjny sposób na przechowywanie swoich ulubionych alkoholi, jak whisky czy brandy.

Dzięki temu, że w sklepie Piękno w domu dostępne są niemalże wszystkie rodzaje zastawy stołowej, skomplementowanie zestawu wzbogaconego o każdy niezbędny element kuchennego wyposażenie nie będzie żadnym problemem. Szeroki wybór połączony jest także z wysoką estetyką każdej propozycji. Tym sposobem zarówno entuzjasta minimalistycznych kształtów, jak i zwolennik nieco bardziej rustykalnych rozwiązań znajdzie w asortymencie opcje dostosowane do swoich oczekiwań.

Zastawa stołowa szklana – podstawa podczas przyjmowania gości

miska salaterka szklanaZastawa oczywiście staje się nierozerwalnym elementem spotkań towarzyskich. W tym wypadku nie ma znaczenia, czy planujemy huczne przyjęcie na kilkanaście osób, czy po prostu chcemy być zawsze przygotowani na ewentualne odwiedziny. W obu przypadkach powinniśmy mieć gotowe elementy zastawy, aby podjąć gości smakołykami oraz orzeźwiającym napojem.

Szczególnie efektownie prezentują się talerze wykonane ze szkła hartowanego. Nie dość, że mają uniwersalny design i z powodzeniem wpisują się w wystrój każdej kuchni, to jeszcze gwarantują niezwykłą wytrzymałość. Takie naczynia zrobią piorunujące wrażenie na każdym gościu. Jeśli obok na stole znajdzie się jeszcze elegancka karafka z wodą oraz salaterka z pyszną sałatą, to możemy być pewni, że jako gospodarz wykonaliśmy swoje zadanie na piątkę z plusem.

bomboniera szklana pojemnik na cukierkiPodczas kompletowania kuchennego wyposażenia na liście priorytetów znajduje się z pewnością sporo elementów. O szklanej zastawie nie powinniśmy zapominać, zwłaszcza jeśli zależy nam na zrobieniu pozytywnego wrażenia podczas odwiedzin najbliższych. To także sposób na nadanie swojej kuchni szczególnego wyrazu, stawiając na oryginalne i finezyjne wzornictwo, wytwarzamy szczególną atmosferę, która pozwala nam czuć się znacznie lepiej w swoich czterech ścianach.

W asortymencie sklepu Piękno w domu dostępne są propozycje z logotypem renomowanych marek. Altom, Browin, Edwanex, Hrastnik, Huta Jasło czy Royal Leerdam to producenci znani ze swojego bezkompromisowego podejścia do produkcji elementów kuchennego wyposażenia. Dzięki unikatowemu połączeniu nowoczesnych technik obróbki z inspiracją tradycją zastawa szklana dostępna w ofercie zachwyci nawet najbardziej wymagających entuzjastów nieszablonowych designów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.