Talerze szklane

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Talerze szklane – jakie mają zalety?

zestaw talerzy do ciasta 7 elementówPodczas wybierania kuchennego wyposażenia należy kierować się dwiema kategoriami: funkcjonalnością i estetyką. Talerze, szklanki, kubki półmiski i pozostałe naczynia mają przecież nie tylko dobrze prezentować się na stole, ale również ułatwić nakładanie potraw oraz ich jedzenie.

Trzeba więc zwrócić uwagę na wielkość, kształt i głębokość naczyń. W ramach funkcjonalności trzeba pamiętać także o ich wytrzymałości. Częstym kryterium, którym kierują się kupujący, jest też możliwość mycia w zmywarce. Warto zastanowić się, jak na tym tle wypadają szklane talerze oraz czy ich zalety mogą przyćmić inne tworzywa?

Talerze szklane przezroczyste – ponadczasowa elegancja

Zacznijmy od względów estetycznych. Podstawową zaletą szklanych zastaw jest pokaźna liczba najróżniejszych wzorów, fasonów i stylistyk. Z łatwością można znaleźć talerze szklane przezroczyste imitujące kryształ.

To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka odrobiny finezji i chciałby zaskoczyć podejmowanych gości niebanalną zastawą. Co jednak w przypadku, kiedy klient zainteresowany jest minimalizmem i prostotą? Takie produkty również znajdą się w asortymencie sklepu Piękno w domu. Oferta została przygotowana z myślą o najróżniejszych gustach.

W skład asortymentu wchodzą propozycje trzech renomowanych marek: Altom Design, Edwanex oraz Huta Jasło. Współpraca z prawdziwymi profesjonalistami, którzy tworzenie designerskich elementów kuchennego wyposażenia podnieśli do rangi sztuki. W sklepie Piękno w domu stawiamy wyłącznie na jakość, rozumiemy bowiem, potrzeby naszych klientów. Szklane talerze z łatwością wpiszą się zarówno w potrzeby entuzjastów imponujących designów, jak i zwolenników minimalizmu.

Wytrzymałe szklane talerze obiadowe

talerzyk deserowy szklany 15cmSzkło to tworzywo kojarzone z kruchością, jednak proces hartowania odczuwalnie zwiększa jego wytrzymałość. Producenci szklanej zastawy zdają sobie sprawę z tego, że kuchenne wyposażenie narażone jest na wiele urazów mechanicznych.

Wzmocnienie ich struktury staje się zatem jednym z priorytetów. Talerze szklane proponowane w sklepie Piękno w domu to propozycja odznaczająca się zwiększoną wytrzymałością. Dostosowanie produktów do oczekiwań nabywców przy jednoczesnym zachowaniu ich indywidualnego charakteru nie jest proste. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami słynących ze swojego nieszablonowego podejścia do sztuki wykonywania szklanych talerzy. Zależało nam na kompleksowej ofercie, w ramach której nawet najbardziej wymagające osoby znajdą propozycje dopasowane do ich potrzeb.

Asortyment naszego sklepu składa się z talerzy szklanych przeznaczonych do podawania oraz jedzenia deseru. Stąd charakterystyczny design naczyń. Nasz sklep oferuje zarówno całe zestawy deserowe (np. sześć małych talerzyków i talerz do ciasta), jak i pojedyncze sztuki. W zależności od zapotrzebowania klientów. Głęboko wierzymy, że dzięki takiej polityce każdy nabywca będzie w stanie znaleźć opcje dla siebie. Oczywiście nic nie stoi też na przeszkodzie, aby komponować zestawy zgodnie ze swoją inwencją.

Stawiając na produkty cechujące się odpornością na urazy mechaniczne, wiemy, że proponujemy klientom rozwiązania na lata.

talerzyk deserowy szklany 19cmZaletą talerzy deserowych szklanych dostępnych w ramach oferty sklepy Piękno w domu jest także możliwość mycia ich w zmywarce. O to udogodnienie często pytają nabywcy szukający elementów kuchennego wyposażenia. Wciąż wiele naczyń wymaga ręcznego mycia, co potrafi zniechęcić do zakupu nawet w przypadku imponujących, designerskich propozycji. Naszym zdaniem komfort użytkowania nie może być drugorzędny – kosztem estetyki.

Właśnie dlatego współpracujemy z producentami, których filozofia zbieżna jest z naszym podejściem. Unikatowe spotkanie finezyjnych wzorów z komfortem, do którego przyzwyczajeni są współcześni nabywcy – to właśnie cechuje produkty sygnowane logotypami marek Altom Design, Edwanex oraz Huta Jasło.

Szklane talerze przezroczyste – oryginalna dekoracja

Precyzyjnie zaprojektowane szkło to jednak nie tylko świetna opcja na spotkanie towarzyskie przy cieście i kawie. To także świetny sposób na oryginalną dekorację. Półka w salonie czy elegancka ekspozycja za przeszklonymi drzwiami witryny z pewnością przykują oczy niejednego zaintrygowanego gościa. Osobom szukających ciekawych ozdób na pewno spodoba się propozycja od Altom Design – talerzyk zwieńczony subtelnym, złotym obrzeżem. Jesteśmy przekonani, że każdy nabywca, który zdecyduje się na wzbogacenie swojego salonowego wystroju o tego rodzaju niebanalny motyw zdobniczy, doceni finezję i niepowtarzalny design talerzy szklanych przezroczystych. Takie połączenie estetyki i funkcjonalności nie pozostawi obojętnym nikogo.