Zastawa z hartowanego szkła

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Szklana zastawa stołowa, przeznaczona do codziennego użytku, wykonana jest ze specjalnie przygotowanego, hartowanego szkła o zwiększonej wytrzymałości i odporności. Bardzo dobrze nadaje się do codziennego użytkowania podczas domowych posiłków. Na pewno będzie służyła przez długie lata.

Trwałość i wytrzymałość to duże zalety zastawy stołowej, wykonanej z hartowanego szkła. Dostępna dziś technologia pozwala na zapewnienie bardzo wysokich walorów użytkowych oraz odpowiednie barwienie szklanych talerzy i salaterek tak, aby pięknie prezentowały się na każdym stole.

Zastawa stołowa z hartowanego szkła dostępna jest w formie pełnych kompletów talerzy, które także dostępne są do zakupu jako pojedyncze sztuki. Talerze i salaterki wykonane zostały z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu nie ma obaw o ich długoletnie użytkowanie w domu.

Szkło, z którego wykonane zostały talerze i salaterki, jest specjalnie barwione - uzyskana dzięki temu biel sprawia, że cała zastawa prezentuje się wyśmienicie na stole.