Szklanki i kubki

Szklanki, filiżanki i kubki szklane to naczynia, które powinny znajdować się w każdym domu. Szklane naczynia do picia codziennej kawy czy herbaty mają bardzo wysokie walory użytkowe, a ich dostępność w wielu kształtach i rozmiarach daje nam swobodny wybór ulubionego, codziennego kubka czy filiżanki.

Szklanki to element niemal "obowiązkowy" w wyposażeniu każdego domu i mieszkania. Używamy ich na co dzień do picia wody, soków czy ciepłych napojów. Czasem przydają się też w kuchni przy pieczeniu czy gotowaniu - do odmierzania ilości poszczególnych składników.

Szklane kubki i filiżanki służą głównie do podawania ciepłych napojów - wyposażone w wygodne ucho pozwalają bezpieczniej przenosić (i podnosić) naczynia z gorącą zawartością.

Dostępny szeroki wybór fasonów oraz wielkości (i pojemności) szklanek, filiżanek i kubków szklanych pozwala nam do swobodny wybór takich, które najbardziej odpowiadają nam pod względem wyglądu oraz kształtu i dekoracji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych. Szklanki znajdziesz także w wygodnych kompletach.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 117

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 117

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!