Szklanki i kubki

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 204

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 204

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9

Szklanki, filiżanki i kubki szklane to naczynia, które powinny znajdować się w każdym domu. Szklane naczynia do picia codziennej kawy czy herbaty mają bardzo wysokie walory użytkowe, a ich dostępność w wielu kształtach i rozmiarach daje nam swobodny wybór ulubionego, codziennego kubka czy filiżanki.

Szklanki to element niemal "obowiązkowy" w wyposażeniu każdego domu i mieszkania. Używamy ich na co dzień do picia wody, soków czy ciepłych napojów. Czasem przydają się też w kuchni przy pieczeniu czy gotowaniu - do odmierzania ilości poszczególnych składników.

Szklane kubki i filiżanki służą głównie do podawania ciepłych napojów - wyposażone w wygodne ucho pozwalają bezpieczniej przenosić (i podnosić) naczynia z gorącą zawartością.

Dostępny szeroki wybór fasonów oraz wielkości (i pojemności) szklanek, filiżanek i kubków szklanych pozwala nam do swobodny wybór takich, które najbardziej odpowiadają nam pod względem wyglądu oraz kształtu i dekoracji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych. Szklanki znajdziesz także w wygodnych kompletach.