Kubki szklane

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Kubki szklane – nie tylko do napojów

szklanki kubki szklane termiczne do kawy i herbatySzklane naczynia to bardzo częsty element kuchennego wyposażenia. Po to tworzywo sięga się w momencie, w którym oczekuje się finezyjnego połączenia intrygującego wzornictwa z wytrzymałością. Nie inaczej jest w przypadku kubków szklanych. Naczynia te w ogóle przechodzą dzisiaj prawdziwy renesans. Dzięki różnorodnym opcjom personalizacji oraz nowoczesnym technologiom druku naczynia te stały się bardzo popularnymi rozwiązaniami prezentowymi. Czy to jednak znaczy, że standardowe kubki szklane z uchem odeszły w zapomnienie? Zdecydowanie nie.

Nasz sklep proponuje swoim klientom szereg inspirujących kubków do kawy, herbaty czy soku, które podniosą przyjemność płynącą z każdego spotkania z bliskimi. To także doskonała opcja dla miłośników rozkoszowania się swoim ulubionym napojem w samotności. Wszyscy doskonale wiemy, że wszystko smakuje znacznie lepiej, kiedy pije się z designerskiego szkła zamiast zwykłego kubka. Piękno w domu przygotowało starannie wyselekcjonowany asortyment dla każdego, kto chciałby wymienić dotychczasowe kuchenne wyposażenie na oryginalny kubek szklany.

Wystarczy jedna wizyta w kawiarni, aby dostrzec, w jakim szkle podawane są różne rodzaje kawy. Espresso, latte czy cappuccino – wszystkie te propozycje mają swoje jasno określone naczynia, w których świetnie się prezentują. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby przenieść kawiarniany klimat do własnej kuchni czy salonu. Goście, którym podamy aromatyczny napój w takiej szklance, z pewnością docenią nasze starania.

Szklany kubek do kawy – propozycje sklepu Piękno w domu

szklanki z podwójną ścianką i dnemKażdy entuzjasta użytkowego szkła z pewnością ma swoje własne preferencje użytkowe. Jedni wolą wysokie szklanki zwężające się ku dołowi, inni natomiast – szerokie kubki z podwójnego szkła. Znając doskonale oczekiwania nabywców, zdecydowaliśmy się na możliwie jak największy asortyment. Nie chcieliśmy jednak rezygnować z jakości. Każdy produkt z tej kategorii to małe dzieło sztuki przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Połączeniem finezji z wygodą użytkowania zajęli się natomiast projektanci z Altom Design.

Producent ten słynie z nowoczesnego podejścia do wytwarzania swoich produktów. Z jednej strony zwrócenie uwagi na współczesne trendy we wzornictwie, z drugiej zaś – inspiracja klasyką i tradycją. Wyroby tego producenta udowadniają, że mariaż klasyki z obecnym dzisiaj w sztuce użytkowej subtelnym minimalizmem może dać zdumiewający efekt. Wszystko to w przywiązaniu do ergonomicznych kształtów, pozwalających nabywcom na wykorzystywanie naczyń w zgodzie z ich przeznaczeniem.

W ramach naszej oferty znaleźć można nie tylko szklane kubki do kawy o wyrafinowanym kształcie, ale także wersje termiczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaparzona kawa czy herbata przez długi czas utrzyma swoją temperaturę, co z pewnością zainteresuje osoby lubujące się w powolnym sączeniu swojego ulubionego napoju.

Ta funkcjonalność nie została jednak osiągnięta kosztem rezygnacji z oryginalnego wyglądu. Zmyślnie zaprojektowane naczynia z podwójnego szkła imponują swoim prostym wyglądem, znajdujący się w nich napój natomiast przybiera zupełnie inny kształt niż samo naczynie – tworząc tym samym interesujące złudzenie.

Kubek szklany z uchem – w zestawie lub pojedynczo

szklanki do napojów i wodyW zależności od potrzeb nabywcy oferujemy zestawy dla sześciu, czterech czy dwóch osób. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać tylko jeden kubek szklany z uchem i kupić go pojedynczo. Dostępne propozycje można też łączyć. Taka perspektywa z pewnością zainteresuje nabywców chcących skompletować wszystkie szkła do podawania najróżniejszych odmian kawy.

W naszej ofercie znajdują się także kubki szklane przeznaczone do picia herbaty. Zestaw wzbogacony jest również o szklany zaparzacz, w którym z łatwością przygotujemy aromatyczny, liściasty napar. Analogiczne zestawy znaleźć można także z wariantem kawowym – wyposażonym w specjalną praskę do oddzielania fusów od napoju.

Istotnym atutem projektów od Altom Design, który przekonuje do siebie klientów, jest stawanie na wygodę. Nie inaczej jest w przypadku kubków szklanych. W sklepie Piękno w domu dostępne są opcje z wygodnym, poręcznym uchem oraz proste szklanki do trzymania w dłoni. W przypadku tych drugich nie ma obaw przed oparzeniem się – podwójne, grube szkło skutecznie izoluje warstwę cieplną, aby komfortowo można złapać naczynie pełnym chwytem.

Szklane kubki dostępne w naszym sklepie to więc nie tylko doskonała inspiracja prezentowa, ale także świetna opcja na uzupełnienie własnego kuchennego wyposażenia. Dzięki unikatowemu połączeniu nietuzinkowego designu oraz funkcjonalności szybko staną się ulubionym naczyniem do porannej kawy.