Szklanki

Sprawdź również: Szklanki do kawy latte

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 173

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 173

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Szklanki są niezbędne w każdym domu - podajemy w nich zimne i gorące napoje. Znajdziesz u nas klasyczne szklanki do herbaty, jak i niskie i wysokie do soków, wody i innych napojów.

KLASYCZNE SZKLANKI DO HERBATY

Wykonane z wysokiej jakości szkła szklanki to "obowiązkowy" element wyposażenia każdej kuchni i jadalni. W klasycznych szklankach pijemy najczęściej herbatę lub zimne napoje. Znamy je od lat, szklanki do herbaty używane są w naszych domach od pokoleń - są niezwykle uniwersalne i przydają się także w codziennych pracach w kuchni, np. do odmierzania składników podczas przygotowywania posiłków i wypieków.

WYSOKIE I NISKIE SZKLANKI DO NAPOJÓW I DRINKÓW

Wysokie szklanki, tzw. "long drink" używane są do podawania zimnych napojów, soków i wody, a także drinków i napojów alkoholowych. Niskie szklanki również mają to samo zastosowanie, a dodatkowo są zwyczajowo przydatne do podawania whisky.

SZKLANKI NA NÓŻCE DO KAWY LATTE I IRISH COFFEE

W naszej ofercie znajdziesz również specjalne wysokie szklanki na nóżce, służące do podawania kawy latte i po irlandzku. Bardzo często szklanki te używane są również do podawania słodkich oraz owocowych deserów.

Sprawdź również: Szklanki do kawy latte