Wazony szklane na kwiaty

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 43

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 43

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wazon szklany – dekoracja uniwersalna

wazony szklane świecznikWystrój wnętrz wiele mówi o domownikach. Nic zatem dziwnego, że każdy, kto szuka elementów dekoracyjnych do swoich czterech kątów, z dużą pieczołowitością podchodzi do szukania najróżniejszych ozdób. Podczas takich poszukiwań zwraca się uwagę nie tylko na względy estetyczne, ale na użytkowy charakter pożądanych przedmiotów.

Nie inaczej jest w przypadku takich rozwiązań, jak szklane wazony. Z początku może się wydawać, że przedmioty te ustępują swoim charakterem nowoczesnych rozwiązań z kategorii sztuki użytkowej lub designerskich rozwiązań kojarzących się z industrializmem. Wbrew początkowym przypuszczeniom jednak, szybko okazuje się, że wazony szklane mogą nie tylko zachwycać swoim wzornictwem, ale również stanowić naprawdę istotny element pokojowego wystroju. W sklepie Piękno w domu znaleźć można bogaty asortyment, w skład którego wchodzą zarówno opcje minimalistyczne, zdradzające przywiązanie do subtelnych i smukłych kształtów, jak i produkty o znacznie mocniejszym charakterze.

Głęboko wierzymy, że aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających nabywców, należy stawiać na różnorodność. Każdorazowo jednak nacisk kładziemy na jakość proponowanych produktów. Niezależnie zatem od preferencji estetycznych, każdy wazon szklany okaże się satysfakcjonującym zakupem na długie lata.                                                       

Szklane wazony – nie tylko na kwiaty

wazon szklany na kwiaty 15cmKwiaty potrafią wnieść wiele czaru do każdego pokoju – to nie ulega wątpliwości. Trzeba natomiast pamiętać, że wazon szklany to nie tylko sposób na przetrzymywanie roślin. Same w sobie naczynia te potrafią podnieść klimat pomieszczenia, tym bardziej jeśli urządzamy pokój w określonej estetyce. Wtedy każdy detal wpisujący się w założoną stylistykę będzie podkreślał klimat, jaki chcieliśmy wprowadzić do pomieszczenia.

W ramach oferty sklepu Piękno w domu proponujemy wazony od renomowanych marek: Altom Design oraz Edwanex. Oba przedsiębiorstwa wielokrotnie dały się poznać klientom jako profesjonalne firmy, dbające nie tylko o względy użytkowe, ale również o oryginalność w zakresie wzornictwa.

Każdy, kto jest przekonany, że zwykłe wazony szklane są po prostu nudne, z pewnością nie widział propozycji z kolekcji Golden Honey od Altom Design. Wystarczy jedno spojrzenie, aby przekonać się, jak wyjątkowe są to dekoracje. Wazony te dostępne są w kilku kształtach, natomiast punktem wspólnym jest dno zdobione złotem. Taki wazon świetnie wpasuje się do pomieszczenia urządzonego w stylu minimalistycznym, gdzie jednak złote wykończenia przełamują nadrzędną koncepcję.

Świetnie sprawdzą się jako designerskie świeczniki. Są one na tyle szerokie, że nawet pokaźnej wielkości świeczka zmieści się w nich bez żadnego problemu. Łatwo sobie wyobrazić, jakie wrażenie zrobi podświetlane od wewnątrz złote zdobienie. Nastrojowy wieczór przy filmie albo kojąca kąpiel w aurze takiego światła bez dwóch zdań ułatwi relaks po męczącym tygodniu.

wazon na kwiaty edwanex cylinder 10x20cmInne propozycje od Altom Design to proste i delikatne w swoim kształcie wazony ze wzmocnionym dnem. Stabilne i solidne naczynia, które śmiało można w widocznym miejscu pomieszczenia. Przezroczysta struktura produktu nie odwraca uwagi od tego, co najważniejsze – czyli zawartości. Finezyjna forma jedynie podkreśla znajdujące się w niej kwiaty, świece czy inne drobnostki, które zamierzamy w niej przetrzymywać.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu postawić takie szklane wazony puste. Same w sobie stanowią także niebanalną dekorację i na pewno zwrócą uwagę każdego gościa. Dla entuzjastów kubistycznych form przygotowaliśmy rozwiązania o geometrycznych kształtach. W sklepie Piękno dla domu znajdzie się wazon szklany cylinder czy odmiana kwadratowa.

Szklane wazony – czym kierować się podczas wyboru?

Różnorodna oferta sklepu Piękno w domu przygotowana została tak, aby każdy miłośnik florystyki mógł znaleźć odpowiednie wazony. W zależności od tego, jakie kwiaty chcemy mieć w swoim domu, musimy wybrać naczynie o określonej wysokości i kształcie. Znajomość zróżnicowanych potrzeb nabywców skłoniła nas do staranny dobór określonego asortymentu.

Wysoki, niski, szeroki, wąski, owalny czy wazon szklany kwadratowy – wszystkie te propozycje dostępne są u nas, zatem niezależnie od oczekiwań klienta, wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego.

Piękno w domu to sklep stworzony z potrzeby oferowania nabywcom zniewalających elementów domowego wyposażenia, które jednak poza oryginalną estetyką spełniają także funkcję użytkową. Głęboko wierzymy, że nasza oferta spotka się z entuzjazmem każdego nabywcy szukającego mariażu oryginalności z funkcjonalnością.