Zestawy i komplety talerzy

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 64

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 64

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zestaw talerzy obiadowych i deserowych to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Oferujemy komplety talerzy, wykonanych z najlepszej porcelany, ceramiki i szkła w najmodniejszych wzorach i dekoracjach.

Komplety talerzy są najprostszym sposobem na wyposażenie mieszkania w najpotrzebniejsze elementy zastawy stołowej. Najczęściej spotykane są zestawy 18-elementowe, składające się z kompletu talerzy głębokich, płytkich i deserowych dla 6 osób. Taki zestaw w zupełności wystarcza na pełne wyposażenie domu w talerze, potrzebne do codziennego użytkowania.

W naszej ofercie znajdziesz zestawy talerzy, wykonanych ze szlachetnej porcelany wysokiej jakości oraz białego, hartowanego szkła. Wszystkie produkowane są z najlepszej jakości materiałów, są trwałe i higieniczne. Szczególnie polecamy komplety talerzy porcelanowych, dostępne w wielu wariantach wielkości, fasonu, kształtu oraz dekoracji - od klasycznych talerzy białych, ewentualnie zdobionych złotem lub platyną, po zestawy bogato zdobione dekoracyjnymi wzorami i motywami.

Zestawy i komplety talerzy, znajdujące się w naszej ofercie, pochodzą z najlepszych polskich fabryk porcelany. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki porcelany MariaPaula oraz dystrybutora wyrobów marek Ćmielów, Chodzież czy Karolina.