Kolekcja MariaPaula Ecru Queen

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Wyrafinowany i wyrazisty fason porcelanowej zastawy stołowej, nawiązujący do idealnej harmonii ośmiokąta foremnego, stworzony został z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oktagon od antycznych czasów uważany był za symbol doskonałości. Projektanci tworząc finezyjne talerze z tej kolekcji nadali im kształt wielokątów o 8 bokach.

Chcąc zachować idealne proporcje, powiększyli też ich rozmiar, w stosunku do pozostałych linii porcelany MariaPaula. Duże talerze, o szerokim kołnierzu z reliefową dekoracją okazale i niezwykle elegancko prezentują się na stole.

Linia porcelany Queen jest okazała, urzekająca, pełna dostojeństwa, a zarazem naturalna i ujmująca. Kołnierze naczyń wykończone są wstęgą przypominającą misterne, ażurowe haftowane serwety, o zaokrąglonych brzegach, przez co krawędzie naczyń zdają się być lekko rzeźbione. Skojarzenie z haftem powoduje, że kolekcja nabiera niezwykle ciepłego, domowego charakteru.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!