Kolekcja MariaPaula Geometria Biała

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Wyrafinowany i wyrazisty fason porcelanowej zastawy stołowej, nawiązujący do idealnej harmonii ośmiokąta foremnego, stworzony został z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oktagon od antycznych czasów uważany był za symbol doskonałości. Projektanci tworząc finezyjne talerze z tej kolekcji nadali im kształt wielokątów o 8 bokach.

Chcąc zachować idealne proporcje, powiększyli też ich rozmiar, w stosunku do pozostałych linii porcelany MariaPaula. Duże talerze, o szerokim kołnierzu z reliefową dekoracją okazale i niezwykle elegancko prezentują się na stole.

Regularne załamania nadają elementom porcelany interesującego wyglądu, a zarazem niezwykłego szyku. Śnieżnobiała porcelana, o pełnym temperamentu wzorze bez wątpienia podąża za duchem dzisiejszych czasów.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.

DESC
Produkty: 20 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 20 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!