Sztućce Gerpol

Sztućce Gerpol są dla tych, co cenią sobie kunszt i dobry gust w zastawie stołowej i tych, którzy chcą, aby każde spotkanie w domu miało szczególny charakter.

Sztućce stołowe od polskiej marki Gerpol powstają z zastosowaniem nowoczesnych metod obróbki, jak i tych nawiązujących do tradycji wyrobu nakryć stołowych, które sięgają 250 lat wstecz do historii Kuźnic Drzewickich. To oznacza, że marka Gerpol może szczycić się produktami o wysokiej jakości wykonania, które należą do tych najbardziej docenianych – nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie.

Potwierdzeniem tego faktu jest symbol korony umieszczony w logo marki, który po raz pierwszy pojawił się w XIX wieku. Wtedy też car Mikołaj I oznaczał tą sygnaturą wyroby, które wyróżniały się na tle innych i charakteryzowały się niezwykłym kunsztem. To miano otrzymały sztućce z Kuźnic Drzewickich.

Sztućce Gerpol to gwarancja jakości, która nie przeminie przez długie lata. Na Pieknowdomu.pl znajdziesz szeroki wybór zestawów sztućców o klasycznych, jak i designerskich wzorach.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!