Sztućce stołowe na sztuki

Sztućce kupowane na sztuki pozwalają na szybkie i wygodne dokupienie brakujących sztućców lub też skomponowanie własnego, domowego zestawu sztućców stołowych, jeśli gotowe komplety nie do końca nam odpowiadają.

Nie zawsze potrzebujemy pełnych, kompletnych zestawów sztućców. Jeśli mieszkamy samotnie lub wynajmujemy mieszkanie lub dom, a nasza rodzina jest jeszcze niewielka, możemy nie potrzebować zestawu dla 6 czy 12 osób. Możliwość kupowania sztućców na sztuki daje nam możliwość wybrania konkretnej ich ilości i rodzaju - dla jednej, dwóch czy trzech osób.

Kupowane na sztuki pojedyncze sztućce możesz dobrać pod kątem fasonu i kształtu, tak aby nadal tworzyły spójną całość. W naszej ofercie znajdziesz pełną ofertę pojedynczych sztućców marek Gerpol (20 lat gwarancji producenta na wszystkie sztućce) czy Altom Design: widelców i noży obiadowych, łyżek i łyżeczek, a także bardziej specjalistycznych sztućców, m.in. łyżeczek koktajlowych czy widelczyków do ciasta.

Masz także w naszym sklepie możliwość rozbudowania domowego zestawu sztućców o te bardziej specjalistyczne, których nie ma w mniejszych kompletach: dostępne na sztuki chochle i chochelki czy łyżeczki do cukru.

DESC
Produkty: 113 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 113 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!