Kamienie chłodzące do whisky, drinków i trunków Altom Design (9 sztuk)

Brak w magazynie

cena:
18,40 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kamienie do whisky, w przeciwieństwie do lodu, nie rozcieńczają alkoholu i nie wpływają na jego smak. Jest to szczególnie ważne w przypadku szlachetnej i długoleżakowanej whisky


W skład zestawu wchodzi 9 kamieni z woreczkiem

Zastosowanie

  • ZAMRAżARKA
    Zamrażarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0207015507

Opis produktu

Whisky to szlachetny trunek, im starszy tym lepszy. Proces destylowania, przechowywania w beczkach jest wyczuwalny w smaku i aromacie. Picie whisky wiąże się całym rytuałem, na który składa się przede wszystkim dobór odpowiedniego szkła. Różne są także sposoby jej picia: z kropelką wody, z lodem, z colą. Smakosze rudego trunku wiedzą jednak, że whisky najlepiej smakuje w czystej postaci. Kamienie do whisky pozwolą zachować jej naturalny aromat.


Kamienie do whisky to hit wśród miłośników tego alkoholu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w odróżnieniu od lodu nie zmieniają smaku rudego trunku. Lód topnieje i tym samym rozcieńcza alkohol. Uprzednio zamrożone kamienie do whisky w ogóle nie wpływają na jej smak, a za to na długo chłodzą alkohol.


  • Kamienie do whisky powinny znaleźć się w podstawowym asortymencie miłośników tego trunku

  • Wykonane z higienicznego kamienia, który nie pochłania zapachów i nie wpływa na smak whisky

  • Kamienie do whisky w zastawie posiadają elegancki woreczek, w którym można je przechowywać i mrozić

  • Kamienie są idealną alternatywą dla lodu. Chłodzą, ale nie roztapiają się i nie zmieniają smaku trunku i nie rozcieńczają go

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Whisky ma pozytywny wpływ na serce. Whisky, dzięki swoim właściwością, skutecznie zmniejsza ryzyko zatorów żylnych, a co za tym idzie sprawdza się w profilaktyce udaru mózgu i zawału serca.