Kamienie chłodzące do whisky, drinków i trunków Altom Design (9 sztuk)

Brak w magazynie

cena:
18,40 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kamienie do whisky, w przeciwieństwie do lodu, nie rozcieńczają alkoholu i nie wpływają na jego smak. Jest to szczególnie ważne w przypadku szlachetnej i długoleżakowanej whisky


W skład zestawu wchodzi 9 kamieni z woreczkiem

Zastosowanie

  • ZAMRAżARKA
    Zamrażarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0207015507

Opis produktu

Whisky to szlachetny trunek, im starszy tym lepszy. Proces destylowania, przechowywania w beczkach jest wyczuwalny w smaku i aromacie. Picie whisky wiąże się całym rytuałem, na który składa się przede wszystkim dobór odpowiedniego szkła. Różne są także sposoby jej picia: z kropelką wody, z lodem, z colą. Smakosze rudego trunku wiedzą jednak, że whisky najlepiej smakuje w czystej postaci. Kamienie do whisky pozwolą zachować jej naturalny aromat.


Kamienie do whisky to hit wśród miłośników tego alkoholu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w odróżnieniu od lodu nie zmieniają smaku rudego trunku. Lód topnieje i tym samym rozcieńcza alkohol. Uprzednio zamrożone kamienie do whisky w ogóle nie wpływają na jej smak, a za to na długo chłodzą alkohol.


  • Kamienie do whisky powinny znaleźć się w podstawowym asortymencie miłośników tego trunku

  • Wykonane z higienicznego kamienia, który nie pochłania zapachów i nie wpływa na smak whisky

  • Kamienie do whisky w zastawie posiadają elegancki woreczek, w którym można je przechowywać i mrozić

  • Kamienie są idealną alternatywą dla lodu. Chłodzą, ale nie roztapiają się i nie zmieniają smaku trunku i nie rozcieńczają go

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Whisky rozlane z jednej beczki to rarytas dla koneserów. Butelka whisky, która nie jest „mieszaniną” trunku z kilku beczek jest niezwykle pożądanym towarem. Bywa tak, że jedna butelka alkoholu (napełniona z pojedynczej beczki) może różnić się minimalnie w smaku, niż druga butelka nalana w całości z innej beczki.