Keksówka, forma do pieczenia chleba, ciasta i pasztetu SNB 30x10 cm

W magazynie

cena:
11,80 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Uniwersalna forma idealna do wypieku ciast, pieczywa czy pasztetu


Wymiary blachy:
długość - 30 cm
szerokość - 10 cm
wysokość - 5 cm

Zastosowanie

  • PIEKARNIK
    Piekarnik
Marka: SNB
Identyfikator: 4400004111

Opis produktu

Jest podstawowym produktem żywieniowym na całym świecie. Codziennie spożywają go miliony osób. Uważany jest za symbol religijny i symbol tradycji. Zapach świeżo wypieczonego pobudza nasze zmysły. Mowa tu o pysznym i chrupiącym chlebie, który codziennie gości na naszych stołach. Do jego wypieku idealna jest forma do pieczenia z powłoką nieprzywierającą.


  • foremki do pieczenia zostały wytłoczone z wytrzymałej stali, dzięki czemu są trwałe i nie odkształcają się podczas użytkowania

  • foremki są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości

  • foremki odpowiednio utrzymywane, będą Ci służyły przez długie lata (nie używaj ostrych przedmiotów, które mogłyby zarysować powłokę)

  • ze względu na użyte do wykonania formy materiały (stal), nie wkładaj jej do kuchenki mikrofalowej (metal odbija fale, można uszkodzić naczynie i mikrofalę)

  • aby długo cieszyć się właściwościami foremek do pieczenia, nie narażaj ich na gwałtowne zmiany temperatury (np. nie wkładaj go do rozgrzanego piekarnika zaraz po wyjęciu z lodówki

  • foremki do pieczenia przystosowane są do działania w temperaturze do 230 stopni

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Suszone owoce przed dodaniem do ciasta zawsze warto wypłukać w wodzie, aby pozbyć się konserwantów. Rodzynki, żurawinę czy śliwki możemy namoczyć w rumie lub innym mocnym alkoholu, bądź też soku jabłkowym.

Dzięki temu nie wyschną w czasie pieczenia, a ciasto będzie bardziej soczyste. Zanim dodamy je do ciasta warto obtoczyć je w mące. Dzięki temu nie opadną na dno i będą równomiernie rozmieszczone.