Kolekcja Crazy Daisy

Niezwykle kolorowa, bogato udekorowana niebanalnym kwiatowym wzorem kolekcja Crazy Daisy od marki Altom Design wprowadza do wnętrza świeżość i pogodny klimat. Wielobarwna zastawa stołowa i naczynia kuchenne, tworzące kolekcję, gwarantują wysoką jakość wykonania, praktyczność i wyjątkowy wygląd na stole czy w kuchni.

Składająca się z wielu elementów - zarówno nakrycia stołowego z wysokiej jakości porcelany, jak i dużej gamy naczyń i akcesoriów kuchennych - kolekcja Crazy Daisy pozwala na skompletowanie niemal pełnego wyposażenia kuchni i jadalni. Jednolita dekoracja sprawia, że całość doskonale prezentuje się zarówno na co dzień, jak i przy okazji częstych spotkań ze znajomymi czy przyjaciółmi.

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Obejmują szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!