Kolekcja Emily

Kwiatowe i roślinne dekoracje, nałożone na porcelanę i bawełniane elementy kolekcji Emily w neutralnych odcieniach szarości są doskonałą bazą do pięknego zaaranżowania domowych wnętrz. Kolorystyka tej kolekcji, firmowanej przez markę Altom Design sprawia, że świetnie komponuje się ona z innymi, bardziej wyrazistymi kolorystycznie elementami.

Kolekcja Emily stanowi świetną bazę do skomponowania własnego, unikalnego wystroju domowych wnętrz. Cały czas modne odcienie szarości połączyć możesz bowiem z elementami innych kolekcji o bardziej wyrazistej kolorystyce. Roślinne wzory porcelany i innych elementów kolekcji Emily pięknie wzmacniają ciepło rodzinne, będąc jednocześnie subtelnym elementem domowej kuchni czy stołu w jadalni.

Równomiernie rozłożona dekoracja kolekcji, w połączeniu z jej kolorystyką, utrzymaną w szarej tonacji, idealnie wpasują się we wnętrza aranżowane w stylu skandynawskim.

Idealnym uzupełnieniem kolekcji Emily jest inna kolekcja marki Altom Design - kolekcja Alice. Jej wyrazista, czerwona kolorystyka świetnie pasuje do stonowanych szarości w kolekcji Emily. Zobacz kolekcję Alice.

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Obejmują szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

DESC
Produkty: 5 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 5 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!