Kolekcja Klarisa

Piękna i dostojna - tak można określić charakter kolekcji Klarisa od marki Altom Design. Złote zdobienia na porcelanie pięknie podkreślają i nastrój małych domowych uroczystości, ale także codziennych wspólnych chwil, spędzonych z rodziną.

Kolekcja Klarisa to niezwykle klasyczna i charakterystyczna, ale jednocześnie z nutą ekstrawagancji złota dekoracja na szlachetnej porcelanie o ciepłym, śmietankowym odcieniu. Nawiązuje do „złotych czasów” polskiej porcelany, lat 20-tych i 30-tych XX w., znanych z modernistycznych, luksusowych fasonów.

Jej elegancja sprawdzi się przy okazji każdej małej domowej uroczystości, podkreślając jej doniosłość i wagę, jednocześnie zachowując nieco luźniejszy, wesoły nastrój spotkań z rodziną czy najbliższymi przyjaciółmi.

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Obejmują szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!