Kolekcja Konfetti

Gałązki o drobnych listkach „spływające” z góry po kremowej porcelanie, wystrzelone w górę złote i niebieskie ścinki papieru oraz nasiona ozdobnej rośliny miesiącznicy były inspiracją do stworzenia kolekcji Konfetti marki Altom Design.

Wykonana z kremowej porcelany o podwyższonej wytrzymałości, śniadaniowa kolekcja Konfetti składa się z elementów potrzebnych do przygotowania pożywnego śniadania lub deseru. Z kremowym odcieniem porcelany świetnie współgrają ciemnoniebieskie dekory inspirowane roślinami i konfetti. Kubki z konfetti zdobione są dodatkowo złotym paskiem.

Konfetti to kolekcja naczyń śniadaniowych składająca się z kubków, misek (salaterek) śniadaniowych, talerzy deserowych i mat. Wszystkie elementy dostępne są w dwóch wzorach, które można dowolnie ze sobą łączyć, więc kolekcja doskonale wpisuje się we współczesny trend mix & match (mieszaj i łącz).

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!