Kolekcja Marine

Wspomnienie letniego wypoczynku i relaksu. Fale rozbijające się o przybrzeżne skały. Podwodny świat, który zaprasza do odwiedzin. Kolekcja Marine marki Altom Design to szeroka paleta odcieni błękitu, które kojarzą się z niebem i wodą. W Twoim domu stworzą klimat pełen lekkości, spokoju i przestrzeni.

Kolekcja Marine to porcelana stołowa, naczynia oraz akcesoria kuchenne, udekorowane z modnych odcieniach lata. Ta wyjątkowa kolekcja wprowadza elementy marynistyczne do Twoich wnętrz, wnosi element świeżości i wolności. Buduje klimat luźnych, wesołych spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi, a także chwil spędzanych na powietrzu, w przydomowym ogrodzie czy na werandzie.

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Obejmują szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

DESC
Produkty: 13 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 13 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!