Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 79

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 79

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Porcelana stołowa z kolekcji Regular marki Altom Design to kolekcja o niezwykle modnych kształtach. Łączy regularny kształt kwadratowych porcelanowych talerzy z fantazyjnymi miseczkami i salaterkami, w których możesz efektownie serwować przekąski, sosy i dipy, orzeszki i suszone owoce, a także słodycze i łakocie.

Kwintesencją kolekcji Regular jest niezwykle modna dziś kwadratowa porcelana - kwadratowe talerze, kubki i salaterki, połączona z regularnym kształtem czajniczka czy cukiernicy oraz z finezyjnymi mniejszymi dodatkami z porcelany.

W kolekcji porcelany Regular znajdziemy naczynia dwu-, trój- i czterodzielne, o kształcie płatków kwiatowych, ślimaka, łezki czy serca. Wszystkie bez wyjątku będą stanowiły miłe urozmaicenie i ozdobę stołu. Nawet proste przekąski czy sosy, podane w tej efektownej formie, z pewnością zyskają uznanie gości i pozwolą zabłysnąć każdej pani domu.

Porcelana jest naszą dumą. Kolekcja Regular przeznaczona jest zarówno dla osób, ceniących piękną zastawę stołową za jej piękno i estetykę, jak i do tych, którzy dbają o praktyczność i wygodę w użytkowaniu. Nowoczesna kolekcja talerzy, porcelanowych kubków, filiżanek i dodatków dają szeroki wybór oraz możliwość indywidualnego skompletowania własnej zastawy stołowej z porcelany.

Porcelana Altom Design z kolekcji Regular to "Piękno w domu"… na co dzień. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki Altom Design.