Kolekcja Stella

Śniadanie, obiad, podwieczorek, czy też kolacja - każde z nich może być posiłkiem codziennym lub też odświętnym. Porcelanowa kolekcja Stella na domowym stole swoim ciepłem i pięknem podkreśla styl i klimat domowych spotkań. Odpowiednie dobranie porcelanowej zastawy stołowej sprawi, że rodzinne spotkania przy stole nabiorą innego, bardziej doniosłego charakteru.

Stella to wyjątkowa kolekcja wysokiej jakości porcelany marki Altom Design, odznaczająca się ciepłym, kremowym odcieniem i subtelnym zdobieniem. Modne dekoracje w kolorze złotym oraz w odcieniach szarości sprawiają, że porcelana z kolekcji Stella prezentuje się niezwykle pięknie i odświętnie.

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Obejmują szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

DESC
Produkty: 1 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 1 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!