Kubek do kawy i herbaty porcelanowy Altom Design Urban Gold Rio Red ze złotym rantem 300 ml

Brak w magazynie

cena:
18,50 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Odetchnij od wielkomiejskiego zgiełku za pośrednictwem porcelany z kolekcji Urban Gold nawiązującej stylem do designerskiego trendu miejskiej dżungli


Wymiary dużego kubka:
- pojemność - 300 ml
- średnica - 9 cm
- wysokość - 8,5 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Urban Gold marki Altom Design, w której skład wchodzą kubki porcelanowepozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię Sprawdź całą kolekcję Urban Gold
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010031600

Opis produktu

Stylistyka miejskiej dżungli w aranżacji wnętrz i przedmiotów codziennego użytku, to niezwykle popularny trend. Codziennie spędzamy wiele godzin w zamkniętych pomieszczeniach, więc w wolne dni chcemy udać się na łono natury, by zaczerpnąć tam świeżego powietrza. Także na co dzień w swoich domach chcemy otaczać się przedmiotami, które czerpią z barw natury, przez co pozytywnie nastrajają nas do twórczego działania. Kolekcja porcelany Urban, do której należą kubki, miski, filiżanki, talerze oraz elementy dekoracyjne, przeniosą Cię bliżej natury i pozwolą zrelaksować się z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni.


Urban to kolekcja podzielona na kilka wyrazistych linii, które barwą i motywem odnoszą się do życiodajnych sił drzemiących w naturze. Zainspirowana została przyrodą i jej kontrastującymi, a jednocześnie uzupełniającymi się barwami, które wspólnie tworzą jedność. Elementy porcelany Urban wzajemnie się przenikają wpisując się tym samym w niezwykle modny trend mix&match (mieszaj i łącz).



  • Kolekcje Urban Jungle i Gold wykonane zostały z porcelany bardzo dobrej jakości.

  • Kolory ziemi dają wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku, a porcelana z kolekcji Urban odpowiada tym potrzebom.

  • Miejska dżungla to bardzo popularny trend w aranżacji wnętrza.

  • Barwy ziemi użyte do dekoracji kolekcji Urban wzajemnie się przenikają oraz uzupełniają i wpisują się w trend mix&match.

  • Elementy porcelanowe z kolekcji Urban można okazjonalnie myć w zmywarce.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Zielona herbata poprawia wygląd skóry. „Eliksir młodości”, bogaty w antyoksydanty, chroni nasz organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, tym samym opóźniając proces starzenia się skóry.