Kubek porcelanowy Altom Design Tropical 300 ml zielony

Brak w magazynie

cena:
7,99 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Naczynia z liściem, idealne do Twojej małej, miejskiej dżungli


Wymiary kubka:
średnica – 8 cm
wysokość – 10,5 cm
pojemność – 300 ml

Produkt ten jest częścią kolekcji Tropical marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, miski i talerze deserowe w dwóch kolorach, pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię. Sprawdź całą kolekcję Tropical..

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010031583

Opis produktu

Miejska dżungla, powrót do natury i produkty eko to najgorętsze trendy w designie ostatnich sezonów. Naturalne materiały, florystyczne dodatki, kształty i dekoracje inspirowane roślinami, a wszystko w naturalnych kolorach, składają się na wnętrza bardzo przyjazne człowiekowi.


Kolekcja porcelany stołowej Tropical marki Altom Design doskonale wpisuje się w te trendy.


Kubki, miski i talerze – zielone i białe – tworzą spójny zestaw śniadaniowo-deserowy.  • Kolekcję wykonano z wysokiej jakości, kremowej porcelany NBC, dzięki czemu naczynia mają podwyższoną odporność na obtłuczenia.

  • Wszystkie naczynia zostały ozdobione reliefem w kształcie egzotycznego liścia.

  • Dzięki roślinnemu reliefowi i naturalnym kolorom, kolekcja idealnie wpisuje się w klimat miejskiej dżungli i innych stylów nawiązujących do ideologii eko.

  • Z jej elementów stworzysz spójny zestaw, w którym przygotujesz zdrowe, pożywne śniadanie, a także pyszny deser.

  • Kubki, miski i talerze można myć w zmywarce.

  • Doskonałą bazą dla kolekcji będą gładkie zestawy Altom Design Bella i Regular, wykonane z tego samego rodzaju porcelany, lub MariaPaula Ecru i Nova.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Herbata z dodatkiem imbiru i miodu jest doskonałą linią obrony przeciwko grypie. Imbir, dzięki bogactwu substancji przeciwzapalnych, doskonale wspiera organizm w walce z chorobą, a dodatkowo miód, o właściwościach antybakteryjnych, zwalcza niektóre bakterie lepiej niż niejeden antybiotyk.