Kubek porcelanowy świąteczny Boże Narodzenie Altom Design Rudolf 300 ml

Brak w magazynie

cena:
7,90 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja Rudolf - radość ze świątecznego ucztowania.


Wymiar kubka:
- pojemność - 300 ml
- szerokość - 8,5 cm
- wysokość - 10,3 cmProdukt ten jest częścią kolekcji Rudolf marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, talerz, salaterka oraz mata pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię. Sprawdź całą kolekcję Rudolf..
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010031642

Opis produktu

Wesoły czas, pełen rodzinnego ciepła, zapachu tradycyjnych potraw i góry prezentów pod zielonym drzewkiem. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku, który kojarzy się z puszystym śniegiem, blaskiem kolorowych lampek i wspólnej wieczerzy przy wigilijnym stole.


Niezwykła radość tych wyjątkowych świąt przenika wszystkie ludzkie serca. Z myślą o radości ze świątecznego ucztowania powstała najnowsza kolekcja porcelany Rudolf od marki Altom Design.

Na porcelanowych elementach kolekcji takich, jak: kubki, talerz, miseczka oraz dekoracyjna mata zagościł motyw renifera Rudolfa i czerwono-złotych gwiazdek.

Kremowy odcień porcelany, ozdobiony świątecznymi akcentami i imitacją wełnianego splotu, nadaje kolekcji ciepła i niezwykłego uroku.  • kolekcja Rudolf wykonana jest z bardzo dobrej jakości porcelany o lekko kremowym zabarwieniu

  • zastawa porcelanowa zaaranżuje wnętrze w zimowo-świątecznym stylu

  • kolekcja porcelany posiada zdobienia, dzięki którym przywołuje skojarzenia z podstawowymi elementami świątecznej aranżacji

  • porcelanę z kolekcji Rudolf można myć w zmywarce

  • to wigilijny stół jest centrum rodzinnego spotkania podczas świąt. Spraw, aby miał on wyjątkową oprawę


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Woda używana do parzenia herbaty bez wątpienia wpływa nie tylko na jakość naparu, ale i smak. Najbardziej optymalna jest woda przefiltrowana, bogata w tlen o odczynie zbliżonym do neutralnego (od 6,5 do 7 pH).