Kubek porcelanowy świąteczny Boże Narodzenie Altom Design Zimowe Skrzaty 325 ml

W magazynie

cena:
7,20 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłamy
w ciągu 48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Zimowe Skrzaty to świąteczna kolekcja, kojarząca się z dziecięca radością i zimową, beztroską zabawą


Wymiary kubka:
- pojemność - 325 ml
- wysokość - 10,5 cm
- szerokość - 5,5 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Zimowe Skrzaty marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki, talerzyki, a także podkładki, poszewki na poduszkę i puszki pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Zimowe Skrzaty

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010031147

Opis produktu

Biały, miękki śnieg, kojące światło lampek choinkowych mieniących się w różnych kolorach, zapach świerku i prezentowy szał zakupów. Takie skojarzenia mamy ze świętami Bożego Narodzenia. To ta specyficzna atmosfera jest podczas nich najważniejsza, a którą dodatkowo można podbudować przez świąteczne dodatki do domu, takie jak porcelanowy kubek.


Podczas Bożego Narodzenia chcemy otaczać się przedmiotami, które nawiązują do tego święta. Kolekcja porcelany i tekstyliów Zimowe Skrzaty zyskała lekkie motywy, kojarzące się z dziecięcą radością oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Skrzaty, beztroskie zabawy na śniegu - to główne tematy tej kolekcji. Świąteczna linia porcelany Zimowe Skrzaty jest przez to lekka i przyjemna dla oka. Mimo to z powodzeniem znajdzie swoje miejsce na wigilijnym stole.


  • Kubek porcelanowy podkreśli doniosłą atmosferę świąteczną

  • Porcelanowe elementy kolekcji Zimowe Skrzaty wykonane zostały z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowym zabarwieniu

  • Kubek oraz inne elementy zastawy porcelanowej, można myć w zmywarce

  • Posiada sympatyczną dekorację, dlatego kubek jest trafionym upominkiem dla dziecka

Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Za sprawą miękkiego, papierowego ręcznika możesz ochronić swoją porcelanę przed zniszczeniem. Wystarczy, że przełożysz nim talerzyki, filiżanki, a także inne elementy zestawy – w ten sposób porcelana zachowa swój piękny wygląd na długie lata.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!