Słoiki i słoje na przetwory

Szklane słoiki i słoje to idealny sposób na domowe przetwory. Warzywa i owoce to nieodłączny element polskiej kuchni. Zapewniają nam konieczny zapas energii, witamin i zdrowia.

Przechowywane w słoikach przetwory to najlepszy sposób na zachowanie smaków lata przez cały rok. Sezon letni to tradycyjnie okres, kiedy w polskich domach rozpoczyna się gorączka przygotowywania domowych przetworów. Nic w tym dziwnego, to właśnie teraz warzywa i owoce są u nas najbardziej dostępne, także cenowo. Przystępujemy więc do przygotowywania "zapasów" na okres, kiedy świeżych rolnych płodów będzie zdecydowanie mniej.

Z przetworami od razu kojarzą się nam słoje i słoiki - odpowiedni ich dobór jest kluczowy, by odpowiednio przygotować się do przyrządzania zimowych przetworów. Choć bardzo chętnie owoce mrozimy, to równie popularnym sposobem na zachowanie ich na zimę, jest przygotowywanie przeróżnych kompotów, nalewek, konfitur czy dżemów. Warzywa, przygotowywane często w formie gotowych sałatek czy surówek. Do każdego z nich potrzebujesz słoika czy butelki o odpowiedniej wielkości i rodzaju zamknięcia.

Z kolei ogórki czy kapustę na zimę (ale także do bieżącego spożycia) przygotowujemy w formie kiszonej - tu niezastąpione będą duże słoje i specjalne kamionkowe beczki do kiszenia.

Przygotowywanie zimowych przetworów to najlepszy sposób na zapewnienie najbliższym zdrowej, naturalnie przygotowanej żywności. Ale to także świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu, wspólnych rozmów i żartów. Dobrze dobrane kuchenne akcesoria znacznie ułatwią zapełnienie domowej spiżarni na zimny i deszczowy czas.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!