Kuchnia w rustykalnym stylu

Ciepłe, naturalne barwy, drewniane elementy i motywy nawiązujące do przyrody to klucz do stworzenia rustykalnego wnętrza. Ten niezwykle sentymentalny styl porusza nasze serca przypominając o sielankowych, beztroskich chwilach spędzonych na polskiej wsi.

Kolekcja garnków emaliowanych od marki Silesia Rybnik oraz porcelany i tekstyliów kuchennych od Altom Design Kurka Kokoszka przywołuje właśnie takie wspomnienia i pozwala spójnie zaaranżować kuchnię w swojskiej stylistyce, wprowadzając w niej przytulność i domowe ciepło.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy, rustykalny zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA „KURKA KOKOSZKA” MARKI ALTOM DESIGN ORAZ SILESIA RYBNIK

Rustykalny styl pełen jest naturalnych kolorów, które kojarzą się z beztroskością, sielanką i bliskością z przyrodą. Swojskie cechy polskiej wsi stały się inspiracją dla kolekcji Kurka Kokoszka, w skład której wchodzą garnki, tekstylia, a także porcelana.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!