Pojemniki na ciasto i torty

Praktyczne pojemniki na ciasto i torty pozwalają na wygodne, higieniczne i bezpieczne przechowywanie i przenoszenie domowych wypieków. Dzięki nim ciasta i torty nie deformują się oraz nie przechodzą zapachami innych produktów np. w lodówce.

Ciasta i torty przechowujemy w lodówce, dlatego ważne jest zastosowanie odpowiednich pojemników, tak aby wygodnie zorganizować sobie w niej miejsce. Zamknięte w zamykanych wieczkiem lub kloszem pojemnikach, ciasto lub tort na dłużej zachowają świeżość i smak. Dzięki zamkniętemu pojemnikowi nie przejdą one także zapachem innych produktów - wędlin, ryby czy serów, przechowywanych obok nich w lodówce.

Pojemniki pozwalają także na bezpieczne i wygodne przenoszenie naszych ciast i tortów. Ciasto się nie zdeformuje i nie pobrudzi masą lub nadzieniem innych przedmiotów, dzięki czemu będzie wyglądało w pełni estetycznie na domowym stole.

W sezonie letnim pojemniki z kloszem są nieocenione podczas przyjęć i posiłków na świeżym powietrzu: na werandzie, tarasie czy w ogrodzie. Zamknięte w nich ciasta oraz smakowite torty są chronione przez zabrudzeniami, kurzem, a przede wszystkim wszędobylskimi owadami i muszkami.

Pojemniki na torty oraz ciasto z naszej oferty są w pełni bezpieczne dla przechowywanej w nich żywności, posiadają wszystkie niezbędne atesty do kontaktu z nią. Znajdziesz u nas pełną gamę zamykanych wieczkiem lub kloszem pojemników w wielu kształtach, rozmiarach oraz w różnorodnej kolorystyce. Z pewnością wybierzesz takie, które odpowiadają Twoim wymaganiom.