Śniadaniówki i lunchboxy

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 79

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 79

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Praktyczna śniadaniówka pozwala na bezpieczne przenoszenie posiłków do pracy czy szkoły. Poręczny lunchbox umożliwia smakowanie drugiego śniadania, makaronu czy sałatki.

Szczelne zamknięcie, wygodne przegródki i bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością - to najważniejsze cechy dobrej śniadaniówki. Ważny jest też oczywiście poręczny kształt - pojemnik na śniadanie nie może zajmować zbyt wiele miejsca i musi być łatwy w przenoszeniu. Ważny jest też wygląd - lunchbox powinien się nam po prostu podobać - będzie naszym codziennym towarzyszem w pracy czy szkole.

Szczelność jest najbardziej istotną cechą dobrej śniadaniówki czy lunchboxa - wszak służą one do przenoszenia posiłków. Nikt nie chce, by zawartość wysypała się lub wylała do szkolnego plecaka czy torebki, nie chcemy też być zapach jedzenia przedostawał się poza pojemnik na śniadanie. Pewne, szczelne zamknięcie zapobiega wszystkim tym "wypadkom".

Praktyczny pojemnik na śniadanie powinien też mieć wygodny kształt - zazwyczaj jest stosunkowo płaski, by lunchbox zajmował niewiele miejsca i był wygodny w układaniu wewnątrz plecaka i torebki. Szeroka i płaska śniadaniówka jest też wygodna przy spożywaniu śniadania, lunchu czy obiadu bezpośrednio z niej.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę śniadaniówek i lunchboxów w różnych rozmiarach oraz o wielu pojemnościach, z praktycznymi przegródkami lub sztućcami w komplecie. Osobną grupę stanowią pojemniki na śniadanie dla dzieci, wyjątkowo barwnie zdobione, tak aby także wygląd lunchboxa sprawiał naszym pociechom przyjemność.