Pojemniki na produkty sypkie i przyprawy

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 282

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 282

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12

Kuchenne pojemniki na produkty sypkie: kasze, ryż, bułkę tartą czy makaron oraz na najpopularniejsze przyprawy: sól, cukier, herbatę oraz kawę po prostu muszą znaleźć się w każdej kuchni. Ciężko sobie bez nich wyobrazić bezpieczne przechowywanie żywności na co dzień.

Szklane, metalowe czy ceramiczne pojemniki i puszki, przeznaczone do przechowywanie sypkiej żywności i przypraw, chronią je przez wilgocią, zabrudzeniami i wpływem powietrza - po prostu żywność, mąka, kawa czy herbata dłużej zachowują swoje właściwości. Pojemniki na przyprawy pozwalają też lepiej zorganizować dostępną przestrzeń w szafkach i na półkach w kuchni.

POJEMNIKI KUCHENNE NA SÓL, CUKIER i MĄKĘ

Pojemniki na sól, cukier czy mąkę są jednym z najczęściej używanych w naszych kuchniach. Głównym powodem jest oczywiście popularność tych produktów, a co się z tym wiąże - konieczność częstego sięgania po nie na kuchenne półki. Przechowując sól, cukier czy bułkę tartą w kuchennych pojemnikach czy puszkach, minimalizujemy ryzyko rozsypania czy zniszczenia torebki, a także chronimy przyprawy przed wilgocią.

POJEMNIKI NA RYŻ, KASZE I MAKARONY

Pojemniki na produkty zbożowe i podobne, czyli na kasze, ryż czy makarony, są bardzo często bardzo dekoracyjne - lubimy te produkty eksponować na otwartych kuchennych półkach. Budują one kuchenny klimat i roztaczają aurę sielskości. Pojemniki na kasze czy makarony często są przeźroczyste, szklane, eksponując zawartość. Szczelne zamknięcie chroni żywność przez zabrudzeniami i wilgocią, wydłużając ich przydatność do spożycia.

POJEMNIKI I PUSZKI NA KAWĘ I HERBATĘ

Kawa i herbata to dwa najpopularniejsze napoje na całym świecie i nasz kraj nie jest żadnym wyjątkiem. Wielbiciele kaw ziarnistych i mielonych przechowują je w szczelnie zamykanych pojemnikach, które zachowują na dłużej aromat kawy, nie pozwalają jej zwietrzeć oraz chronią przed wilgocią. Puszki i pojemniki równie dobrze chronią też herbatę - przechowujemy ją w puszkach zarówno w formie mieszanki liściastej, jak i tę w torebkach ekspresowych.

PÓŁKI NA PRZYPRAWY, PRZYPRAWNIKI

Komplety pojemników i słoiczków na kuchenne przyprawy to nie tylko solniczka i pieprzniczka. W każdej kuchni znajduje się wiele różnorodnych i aromatycznych przypraw, które nie powinny być przechowywane w otwartych torebkach. Specjalizowane półki na przyprawy pozwalają chronić je przed zwietrzeniem i wilgocią, a zarazem zapobiegają wzajemnemu przenikaniu się bardzo intensywnych zapachów poszczególnych przypraw. Zestawy i komplety przyprawników oraz półki na przyprawy stanowią również element dekoracyjny w kuchni.