Pojemniki i półki na przyprawy

Półki i pojemniki na przyprawy to znakomity sposób na przechowywanie aromatycznych przypraw oraz urozmaicenie i dodatkowe udekorowanie domowej kuchni.

Kuchenne, kompletne półki na przyprawy pozwalają na bezpieczne i higieniczne przechowywanie zestawu przypraw, niezbędnych na co dzień przy przygotowywaniu posiłków. Pozwalają na piękne eksponowanie kolorowych mielonych papryk, bazylii, oregano, imbiru i wielu innych - przyprawy w małych słoiczkach prezentują się niezwykle efektownie i z pewnością będą stanowiły dodatkową dekorację kuchni.

Dzięki zestawowi pojemników i słoiczków uporządkujesz przechowywane w szufladach i na kuchennych półkach aromatyczne przyprawy i zapewnisz im bezpieczne przechowywanie. Szczelne pojemniki półek na przyprawy pozwalają na dłuższe zachowanie ich smaków i aromatów, zabezpieczają je przed wilgocią, zabrudzeniami i owadami, a także zatrzymują intensywne zapachy przypraw - nie mieszają się one ze sobą.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów półek ze słoiczkami oraz pojemników na przyprawy. Różnią się one ilością pojemników na przyprawy, ich wielkością oraz konstrukcją samej półki, rodzajem i kolorem materiału, z którego zostały wykonane. Bez problemu dobierzesz u nas półkę ze słoiczkami na przyprawy, która wpasuje się w styl Twojej kuchni.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 58

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 58

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!