Kwiecisty, wielkanocny stół

Magiczny, tajemniczy ogród budzi skojarzenia z mnogością przeróżnych kwiatostanów o niezliczonych kolorach i zapachowych bukietach. Iście beztroska sielanka sprawia, że w takim miejscu chce się pozostać jak najdłużej, bo to miejsce które żyje, kusi zapachami, soczystością traw, hipnotyzuje nieustającym świergotaniem ptaków. Ten bajkowy, magiczny obraz wiosennego ogrodu stał się inspiracją do powstania kolekcji Magic Garden od marki Altom Design.

Zamknij oczy, rozkoszuj się zapachem i smakiem porannej kawy, a wrażenia estetyczne zapewni Ci porcelana Altom Design Magic Garden. To iście wiosenna estetyka, która pozwoli na dłużej zatrzymać wspomnienia soczystej zieleni traw i polnych kwiatów poruszających się na wietrze.

Porcelana Magic Garden jest idealna do stworzenia wielkanocnej aranżacji stołu, gdyż jej wiosenna dekoracja podkreśla radosny charakter Świąt, a delikatna, złota linia dodaje elegancji i podniosłej estetyki. Wielkanocny stół zakwitnie kolorami, co będzie sprzyjać ucztowaniu podczas świątecznego śniadania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Złote sztućce ze stali nierdzewnej na 6 osób Altom Design Galaxy Gold (24 sztuki)

- +
223,20 zł

Kieliszki do wina czerwonego Altom Design Rubin Gold 530 ml (komplet 6 sztuk)

- +
48,40 zł

Talerz obiadowy płytki porcelana MariaPaula Nova Ecru Złota Linia 26 cm

- +
22,90 zł

Koszyk / pojemnik na pieczywo i owoce bawełniany rozkładany Altom Design morski / zielony 20 cm

- +
11,30 zł

Serwetka bankietowa / bankietówka na stół Altom Design Morska 40 x 40 cm

- +
5,50 zł

Obrus na stół Altom Design, dekoracja Kwadraty 180 x 140 cm

- +
34,99 zł

Cukiernica porcelana MariaPaula Złota Linia 330 ml

- +
27,40 zł

Imbryk do herbaty porcelana MariaPaula Złota Linia 1,2 l

- +
64,30 zł
Razem

KOLEKCJA ALTOM DESIGN MAGIC GARDEN

Kolekcja Magic Garden od marki Altom Design przywołuje wspomnienie ogrodu, z którego bije fuzja barw, słodkich, kwiatowych zapachów i wakacyjnej sielanki. Talerz w kwiaty, miska i kubek zachwycają wyrazistym doborem kolorów, dzięki czemu będą one przemiłym akcentem w śniadaniowej zastawie.

Magic Garden – magiczny ogród, w którym występuje mnogość roślinnych kwiatostanów mieniących się kolorami i bukietem zapachowym. To ogród jak z bajki, w którym nie ustają szczebiotania ptaków i brzęczenia owadów. To skwer, w którym trawa ma soczyście zieloną barwę i zdaje się być idealnym miejscem do wypoczynku oraz rozkoszowania się tym zaczarowanym krajobrazem. Ten sielankowy, bajkowy pejzaż stał się inspiracją do stworzenia kolekcji Magic Garden. Porcelanowe elementy zastawy takie jak kubek, filiżanka, talerz, miska oraz kubek z zaparzaczem, udekorowane zostały przez wyrazisty, kwiatowy motyw na kontrastującym, granatowym tle zwieńczonym przez delikatną, złotą linię.

PORCELANA MARIAPAULA ECRU ZŁOTA LINIA

Z zamiłowania do najlepszej jakości, tradycji i niezwykłego piękna powstała kolekcja porcelany MariaPaula Ecru Złota Linia. Porcelanowa zastawa została zaprojektowana i stworzona z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przypomina prawdziwe dzieło sztuki. Ciepły, przyjemny dla oka, delikatny kolor porcelany wzbudzi podziw wszystkich gości oraz sprawi, że każde spotkanie nabierze odświętnego i wyjątkowego charakteru. MariaPaula Ecru Złota Linia to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!