Łapka kuchenna Altom Design kolekcja Polne kwiaty

Brak w magazynie

cena:
10,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Zatrzymaj barwy lata za pośrednictwem przedmiotów codziennego użytku, takich jak łapka kuchenna z kolekcji Polne KwiatyProdukt ten jest częścią kolekcji Polne Kwiaty marki Altom Design w skład której wchodzą elementy porcelanowe (kubki, filiżanki, talerzyki), garnki kuchenne oraz akcesoria tekstylne, pozwalające spójnie wyposażyć domową kuchnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Polne Kwiaty
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0208015243

Opis produktu

Zapach kwiatów i traw, dojrzewające na drzewach owoce, ciepłe wieczory i długie spacery – to skojarzenia od razu nasuwające na myśl lato i wakacyjną sielankę, która przez markę Altom Design została zatrzymana w kuchennej porcelanie i tekstyliach, takich jak łapka kuchenna z kolekcji Polne Kwiaty.


Łapka kuchenna z pozytywnym motywem polnych kwiatów ukazanych na białym tle, będzie wprawiała Cię w pozytywny nastrój podczas przygotowywania codziennych posiłków w kuchni. Łapka kuchenna posiada dwie strony – jedna w świeżym, zielonym kolorze, druga z motywem polnych kwiatów, których przedstawienie przypomina dziecięcy rysunek.


  • Pozytywny wzór łapki kuchennej ożywi wnętrze Twojej kuchni

  • Łapka kuchenna świetnie izoluje, dlatego można ją bezpiecznie używać nawet w przypadku bardzo gorących naczyń

  • Klasyczna łapka z kolekcji Polne kwiaty została wykonana z 100% bawełnyZobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Nieprzyjemny zapach w lodówce zneutralizujemy wysypaną do małej miseczki świeżo mieloną kawą lub sodą. Możemy pozostawić na talerzyku również kilka plasterków cytryny.