Łapka kuchenna Altom Design "Miłość w Kratkę" bawełniana

Brak w magazynie

cena:
4,60 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Łapka bawełniana z kolekcji "Miłość w Kratkę" w Twojej kuchni przywoła prostotę bostońskiego stylu


Wymiary łapki kuchennej:
- długość - 18 cm
- szerokość - 18 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Miłość w Kratkę marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki, talerzyki, a także podkładki i poszewki na poduszkę pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Miłość w Kratkę

Marka: Altom Design
Identyfikator: 0208015284

Opis produktu

Kolory czerni i bieli to podstawowe barwy, które w modzie są symbolem prostoty, ale też nieprzemijającej elegancji. Nie inaczej jest w aranżacji wnętrza, w której barwy te wzajemnie się dopełniają i przenikają. W takich kolorach zachowana jest kolekcja „Miłość w kratkę”, której estetyka nasuwa skojarzenia ze stylem bostońskim – minimalistycznym i prostym, ale przy tym klasycznym i w dobrym guście. W skład kolekcji wchodzi kubek, miska i talerz oraz tekstylia takie jak: łapka kuchenna, ręcznik i pled.


Kratka to uniwersalny i ponadczasowy wzór, szczególnie często wykorzystywany w aranżacji kuchennej. Kojarzy się swojsko i domowo, a przy tym motyw ten nie dominuje nad całością, a tylko delikatnie podkreśla estetykę kuchni i nadaje jej przytulności. Łapka kuchenna wraz z innymi elementami kolekcji "Miłość w Kratkę" będzie ze sobą współgrała.


  • Proste, minimalistyczne formy i kolory są cechą charakterystyczną kolekcji „Miłość w Kratkę”

  • Łapka kuchenna została wykonana ze 100 % bawełny

  • Gruba łapka kuchenna ochroni dłonie przed oparzeniem

  • Łapkę można prać w pralce, przy zastosowaniu się informacji zawartej na metce

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Nieprzyjemny zapach w lodówce zneutralizujemy wysypaną do małej miseczki świeżo mieloną kawą lub sodą. Możemy pozostawić na talerzyku również kilka plasterków cytryny.