Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 442

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 19

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 442

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 19

Wyjątkowo funkcjonalne pojemniki, kosze i regały z szufladami usprawnią zarządzanie przestrzenią w każdym mieszkaniu. Przedstawiamy pomysłowe i dekoracyjne pomysły na wyposażenie łazienki, dzięki któremu zyskacie więcej miejsca, a dbanie o porządek stanie się znacznie prostsze.

Znajdziesz u nas estetyczne i wytrzymałe kosze na bieliznę z pokrywą, wykonane z tworzywa sztucznego lub prawdziwej wikliny. Polecamy również regały z wysuwanymi szufladkami o różnej pojemności, w wielu kolorach do wyboru. Sprawdzą się doskonale do przechowywania drobnych przedmiotów - kosmetyków, wacików, szczotek do włosów, ręczników i wielu innych, które zawsze chcemy mieć pod ręką, ale nie zawsze na widoku.

Wyposażenie łazienki z naszymi pomysłami na przechowywanie będzie znacznie prostsze. Polecamy m.in. funkcjonalne suszarki na bieliznę, które dzięki różnym konfiguracjom rozkładania nie zajmują dużo miejsca.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki Altom Design oraz dystrybutora wielu innych marek (m.in. włoskiej marki Tontarelli), oferujących bogatą gamę artykułów z dziedziny wyposażenia łazienki.