Miski i miednice plastikowe do łazienki

Plastikowa miednica lub miska jest niezwykle przydatna w codziennych pracach porządkowych w domu. Ma bardzo wiele zastosowań, od ręcznego prania czy mycia naczyń, po przenoszenie wypranej bielizny aż po utrzymanie higieny osobistej.

Praktyczna plastikowa miska jest obowiązkowym wyposażeniem każdej domowej łazienki czy pomieszczenia gospodarczego. Ile gospodarstw domowych, tyle zastosowań znajduje popularna miednica. Jest bardzo wygodna w przygotowywaniu ręcznego prania czy innych prac porządkowych. Okazyjnie miska może służyć do mycia czy przechowywania większej ilości warzyw czy owoców przed przygotowywaniem przetworów.

Miska do łazienki bardzo często jest nie tylko tam używana. Kolorowe duże miski plastikowe w gorącym sezonie letnim znajdują też całkiem nietypowe zastosowania, jako brodziki czy miejsce kąpieli i zabaw dla naszych najmłodszych. Ich przeznaczenie jest bardzo wszechstronne i wydają się wręcz niezbędne w każdym domu czy mieszkaniu.

W naszej ofercie znajdziesz ogromną gamę plastikowych misek do łazienki i plastikowych miednic o różnych kształtach, kolorach i pojemnościach. Z pewnością znajdziesz takie, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 136

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 136

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!